• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 229

15859851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27177813 15859851 Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Najważniejsze atuty miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (87 zł/m2)

1
1
30 m2
1965
15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
14989578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
jednoosobowy pokój w DZIERŻĄŻNIE 6206239 14989578 Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój, dla jednej osóby, w  mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju . Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata grillowa, parking.  Nieruchomość znajduje się na trasie ŻUKOWO-...

Dzierżążno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
1
60 m2
2000
15349271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jednoosobowy pokój w DZIERŻĄŻNIE 16502328 15349271 POKÓJ W DZIERŻĄŻNIE TRASA KARTUZY-ŻUKOWOOferuję do wynajęcia umeblowany pokój dla jednej lub dwóch osób, w  mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju . Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata grillowa.  Nier...

Dzierżążno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
1
60 m2
2000
14771021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Grabiszyńska, obręb Stare Miasto 3043890 14771021 Mieszkanie 1 pokojowe, generalny remont w 2017 r, aktualnie wynajmowane do 30 kwietnia 2026r, wolne od 1 maja 2026.Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, usługi, Rynek w zasięgu spaceru. Ogrzewanie miejskie...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Grabiszyńska

1 800 PLN (72 zł/m2)

1
1
25 m2
1980
15870066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27418622 15870066 AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProPolecam Państwu kawalerkę o powierzchni około 60 mkw znajdującą się w domu wielorodzinnym z dostępem do ogrodu w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. M...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 800 PLN (47 zł/m2)

1
1
60 m2
1970
15374149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | 2 oddzielne pokoje | zielona okolica 17089644 15374149 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłamaniowe, natomiast okolica jest spokojna.Powierzchnia mieszkania wynosi ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15852864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27044012 15852864 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych o powierzchni 15 m2 (do wglądu dokument potwierdzaj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (81 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15490311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19736586 15490311 NAJEM OKAZJONALNYPolecamy do wynajmu apartament o powierzchni 41,88 m2 położony na parterze 3-piętrowego nowo wybudowanego budynku w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, składający się z salonu połączonego z widną kuchnią, sypialni, łazienki oraz oko...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
1
41 m2
2020
15869982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413983 15869982 Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 58m2 znajduje się na 5-tym pietrze nowo wybudowanego budynku klasy premium, od strony zachodniej. Bardzo ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (81 zł/m2)

3
1
58 m2
2019
15756738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25270519 15756738 Apartament 3-pokojowy przy ul. Hożej, ŚródmieścieZapraszam do wynajęcia wyjątkowego, przestronnego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Hożej, w ścisłym centrum Warszawy.Rozkład mieszkania:• Imponujący salon z aneksem ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (53 zł/m2)

3
1
90 m2
2000
15625820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 22726840 15625820 Prestiżowa lokalizacja, Grzybowska 2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma powierzchnię 231,5m2 i składa się z:– holu z garderobą– przestronnego i ustawnego salonu z pięknym widokiem na Plac Grzybowski i Pałac Kultury i Nauki&a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

6
3
231 m2
1992