• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 228

15756738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25270519 15756738 Apartament 3-pokojowy przy ul. Hożej, ŚródmieścieZapraszam do wynajęcia wyjątkowego, przestronnego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Hożej, w ścisłym centrum Warszawy.Rozkład mieszkania:• Imponujący salon z aneksem ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (53 zł/m2)

3
1
90 m2
2000
15625820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 22726840 15625820 Prestiżowa lokalizacja, Grzybowska 2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma powierzchnię 231,5m2 i składa się z:– holu z garderobą– przestronnego i ustawnego salonu z pięknym widokiem na Plac Grzybowski i Pałac Kultury i Nauki&a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

6
3
231 m2
1992
15449594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 18813844 15449594 Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę.Lokal posiada potencjał do aranżacji pomieszczeń według potrzeb Najemcy, bardzo ustawne, duże o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 730 PLN (90 zł/m2)

7
2
197 m2
1905
15595259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22073615 15595259 Cena najmu do negocjacji.PRZESTRONNE BIURO W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI - BLISKO STACJA METRA RONDO ONZ. Sąsiedztwo biur w nowych budynkach, sam lokal znajduje się w odnowionej, pięknej kamienicy, z windą, do dyspozycji Lokal o pow. 234 m2 składa się ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 400 PLN (60 zł/m2)

7
3
223 m2
1900
15599656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje nowoczesne, po remoncie w Oliwie 22175863 15599656 Przedstawiam Państwu wyremontowane w nowoczesnym stylu 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, które mieści się przy ul. Obrońców Westerplatte w gdańskiej Oliwie.MIESZKANIE:Nieruchomość o powierzchni 45m2, w skład czego wchodzą:- Salon z aneksem kuchenny...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 490 PLN (78 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15869820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27409592 15869820 Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w stylu apartamentowca wokół liczna zieleń pod budynkiem znajduje ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (68 zł/m2)

1
1
29.59 m2
2014
15869734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27407959 15869734 Mieszkanie w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence( jest recepcja , sala fitness,do koszykowki,sala biznesowa).Mieszkanie w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie ,salon połączony z ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (116 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
15869246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27404681 15869246 Polecam do wynajęcie przestronne mieszkanie z widokiem na park. Położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2010 roku. Rozkład - pokój z aneksem kuchennym, duża łazienka z wanną, pralką. Przedpokój z szafami wnękowymi. Niewątpliwym atu...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (90 zł/m2)

1
-
41 m2
2010
13931183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2240332 13931183 Atrakcyjne mieszkanie, położone blisko metra Młociny. Preferowany wynajem na cele biurowe. Powierzchnia 50 m2, dwa pokoje - sypialnia 12 m2 z dużą szafą wnękową, przestronny salon, z salonu wejście do widnej kuchni o pow.6.5 m2. Łazienka 4.5 m2, z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (82 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15861851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27213788 15861851 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i wygodę.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gór...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
1
37.55 m2
1970
15869227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404359 15869227 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z WC oraz przestronnego salonu z balkonem, osobnej widnej kuchni. Istnieje możliwość ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (27 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15794352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26070294 15794352 Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się w centrum Otwocka w budynku przy ulicy Józefa Poniatowskiego 3, budynek z lat 70.Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.Mieszkanie po gruntownym remon...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
1970