• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 231

15315986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 15595462 15315986 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE NA III PIĘTRZE, W NOWOCZESNYM BUDYNKU SOHO, O POWIERZCHNI 62 m2, POŁOŻONE W SŁUPSKU PRZY UL. KNIAZIEWICZA (OSIEDLE WESTERPLATTE). 2 ŁAZIENKI, 2 KUCHNIE ! SIŁOWNIA W BUDYNKU! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
14645083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowe mieszkanie na Pl. Kaszubskim w Centrum 2938938 14645083 4-pokojowe mieszkanie z powalającym widokiem na morze i panoramę miasta  o pow. 88,36m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim.Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera Moderna.W skład mieszkania wchodzą 4-pokoje, pomieszczenie gos...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 500 PLN (63 zł/m2)

4
1
88 m2
2012
15171595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11602082 15171595 Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku wyposażony jest w windę, rowerownię oraz garaż podziemny.Mieszkanie s...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

1 800 PLN (30 zł/m2)

2
1
60 m2
2014
15868617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27386963 15868617 TYLKO U NAS!!! Przytulne 2 Pokoje z Dużym Balkonem - Malinka, Al. Solidarności do najęcia od ręki Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny apartament o powierzchni 40,5 m² , zlokalizowany w prestiżowej części Opola - dzielnicy Kol...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15206553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12593819 15206553 Oferta aktualna Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania w Szymanowie gmina Dobromierz. Czynsz najmu 900 zł + czynsz do zarządcy 190 zł + prąd, woda, śmieci. Kaucja 1200,00 Ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja. Po remoncie. Preferowany długi okres na...

Szymanów (Dolnośląskie, gm. Dobromierz)

900 PLN (19 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15866358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27319020 15866358 Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w jednym z bloków przy ul. Dambonia w Opolu . Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze o powierzchni 30 m2.Składa się z :salonu z aneksem kuchennym- łazienki- przedpokoju- dużego balkonu.At...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

1 400 PLN (47 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15561873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21363782 15561873 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i mie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15850432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26996347 15850432 Mieszkanie na wynajem na parterze, duży metraż, spokojna okolica Stalowa Wola, ul. EnergetykówDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,34 m², położone na parterze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Energetyków w Stalowej Woli.To propozycja dla osoby,...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 500 PLN (25 zł/m2)

3
1
59 m2
1963
15840654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
15 min do centrum | garderoba | pet friendly 26780808 15840654 Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń zapewniającym wygodę codziennego użytkowania, a jednym...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 799 PLN (45 zł/m2)

2
1
62 m2
1978
15823058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26604171 15823058 Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim, spójnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojekt...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15761111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25371900 15761111 Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Szajnowicza 8 tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aranżacji wnętrza m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (92 zł/m2)

3
2
69.27 m2
2024
15758287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25319523 15758287 Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku RYTM będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul. Iwanowa-Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aran...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (91 zł/m2)

3
2
70.32 m2
2024