• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 225

15674777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie * WYŻYNY* 23735630 15674777 Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Blisko liczne sklepy, markety, targowisko, apteki oraz szpital. Mieszkanie to typowy układ szczeciński. Sypialnie nie są umeblowane. Mieszkanie w...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (42 zł/m2)

3
1
53 m2
1975
15860869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27185279 15860869 Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,10 m², zlokalizowane na III piętrze w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Malmeda 6. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz.Układ mieszkania:- przestronny pokój dzienny ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (43 zł/m2)

1
1
37.1 m2
1957
14933952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 5054843 14933952 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartament 65m2 Centrum 4 pokoje miejsce garażoweLokalizacja: Centrum Łodzi, ul. Senatorska 29 przy KilińskiegoBudynek: apartamentowiec, rok oddania 2022, udogodnienia: winda, osiedle ogrodzone, monitorowane, ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 800 PLN (58 zł/m2)

4
-
65 m2
2022
14639884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2934654 14639884 Mieszkanie w kamienicy w prestiżowej lokalizacji, wysokie, z klimatem. Trzy pokoje, jeden przechodni, kuchnia, łazienka, balkonu brak. Na podłodze parkiet. Okna drewniane, ładny widok na okolicę, blisko do Dw. Wileńskiego (500 m). Obok kamienicy znaj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (52 zł/m2)

3
1
75 m2
1912
15861039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27195315 15861039 Wynajmę mieszkanie przy metrze.2 pokoje z oddzielną kuchnią. Ostatnie 13 piętrowy zapewnia piękne widoki. Gwarancja miejsca parkingowego.w okolicy park brodnowski(przy samym bloku)sklepy,szkoły,przedszkola. Cena wynajmu 2550+czynsz administracyjny 13...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 PLN (46 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15819064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620600 15819064 -------- for English check below --------Wszystko w mieszkaniu jest nowe i nie było wcześniej używane.Zlokalizowane w okolicy Metro Wilanowska (Villa Marina) z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie najmu.Do dyspozycji najemcy siłownia, saun...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (100 zł/m2)

2
1
39 m2
-
10457334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5707109 10457334 Mieszkanie w apartamentowcu - dwupokojowe z garażem podziemnym. W budynku jest basen i fitnes. Jeden pokój oddzielny, a salon połączony z kuchnią. meble są, jest duży taras 8 m2. Osiedle o nazwie Trzy Wieże. Teren strzeżony i ogrodzony.WynajętePrez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
14723832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 3004043 14723832 Mieszkanie w kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej . W powierzchni 75 m 2 znajdują dwa oddzielne mieszkania. Jedno to dwa pokoje, łazienka zprysznicem, kuchnia. Wejście do drugiego mieszkania - jest to jeden pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem, bal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (87 zł/m2)

3
2
75 m2
1965
15746203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25071731 15746203 2 pokoje z tarasem i ogrodem &124; 15 min do centrum &124; parking idealne dla singla ! Szukasz swojej oazy spokoju blisko miasta? Jasne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej części domu  zaprojektowane z myślą o młodym singleu ceniący...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2007
15844270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828699 15844270 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m², położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku tuz przy Politechnice.Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokaliz...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
26.6 m2
1970
15860715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
M3 blisko centrum, wysoki standard z balkonem 27183253 15860715 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum.Doskonała lokalizacja w III Al. NMPMieszkanie po generalnym remoncie.Powierzchnia: 38 m²Piętro: 2 z 4Cena najmu: 1600 zł + czynsz 600 zł + mediaKaucja: 2200 złOpis mieszkania:Do wynajęcia nowoczesn...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 600 PLN (42 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15860645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27182946 15860645 Szukasz przytulnych czterech kątów w stolicy? Zależy Ci na miejscu, w którym miasto jest na wyciągnięcie ręki,ale nie zagląda przez okna? Pragniesz mieszkać w świetnej lokalizacji, najlepiej gdzieś w sercu Mokotowa, ajednocześnie każdego dnia móc wra...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (91 zł/m2)

1
1
27.5 m2
1970