• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15860715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
M3 blisko centrum, wysoki standard z balkonem 27183253 15860715 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum.Doskonała lokalizacja w III Al. NMPMieszkanie po generalnym remoncie.Powierzchnia: 38 m²Piętro: 2 z 4Cena najmu: 1600 zł + czynsz 600 zł + mediaKaucja: 2200 złOpis mieszkania:Do wynajęcia nowoczesn...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 600 PLN (42 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15860645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27182946 15860645 Szukasz przytulnych czterech kątów w stolicy? Zależy Ci na miejscu, w którym miasto jest na wyciągnięcie ręki,ale nie zagląda przez okna? Pragniesz mieszkać w świetnej lokalizacji, najlepiej gdzieś w sercu Mokotowa, ajednocześnie każdego dnia móc wra...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (91 zł/m2)

1
1
27.5 m2
1970
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15860229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181293 15860229 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 523 0% PROWIZJINa wynajem oferuje piękne mieszkanie z antresolą w ścisłym centrum z pełnym wyposażeniem.Przedmiotowa nieruchomość to 65 metrowy apartament usytuowany na trzecim, ostatnim piętrze odres...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 800 PLN (43 zł/m2)

2
1
65 m2
-
15794425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26073103 15794425 Gratka dla miłośników dobrego designu Widne i przytulne 2 balkonyGŁÓWNE ATUTY:Piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki i uwagą na najmniejsze detale.Nietuzinkowe, ciepłe klimatem wnętrze, dopr...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
66.3 m2
2022
15756836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25285980 15756836 Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iwanowa‑Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty. Wnętrze mieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (99 zł/m2)

3
2
64.4 m2
2024
15718031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24545268 15718031 Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy osób szukających cichego miejsca do pracy w centrum Poznania.L...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 750 PLN (54 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1967
15859687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27175325 15859687 Nowoczesne mieszkanie o pow. 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy na ul. Dworcowej w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz budynku przeplata się z historycznym duchem budynku. Bezwzględnym atutem budynku jest monitor...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
74 m2
-
14844027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe, umeblowane, z garażem w centrum Wrocławia 3164502 14844027 W nowym budownictwie z 2020 roku, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dmowskiego. Mieści się na IV piętrze w budynku z windą. Wyposażenie i umeblowane jak na zdjęciach. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Romana Dmowskiego

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
2020
15813159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Serce Starego Miasta - 3 pokoje 26559159 15813159 TO TU w Sercu Starego Miasta możemy cieszyć się życiem kulturalnym czy też oświatowym m.in. Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, liczne Muzea i wystawy Wyspa Spichrzów z AmberSky, pobliska Marina oraz fajnie zorganizowany czas plenerowy, to t...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 300 PLN (69 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15826570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26641558 15826570 KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerowa Park, przy ul. Spacerowej – na granicy Tarnowa. Osiedle składa się z zaledwie dwóch budynków szeregowych i łącznie 20 mieszkań, ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 500 PLN (55 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2024