• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 224

15764393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super 2 pok. Krochmalna 56 Browary Warszawskie 25446757 15764393 Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku przy Krochmalnej 56 w bliskim sąsiedztwie Browarów Warszawskich.Ten w pełni wyposażony i bardzo funkcjonalny apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, ...

Warszawa (Wola), Krochmalna

5 800 PLN (121 zł/m2)

2
1
48 m2
2020
15817887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje na Kabatach 26569294 15817887 Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Kabat – 3,2 metra wysokości, świeżo po remoncie! Umeblowane. Miejsce postojowe w cenie.Dla osób poszukujących przestrzeni i wysokiego standard...

Warszawa (Ursynów), Melchiora Wańkowicza

6 200 PLN (91 zł/m2)

3
2
67.8 m2
2001
15823603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie z widokiem na Las Kabacki 26578783 15823603 Elegancja i Spokój przy Lesie Kabackim – Komfortowe Mieszkanie na Wynajem z miejscem postojowym w cenie.Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Relaksowej 33. To propozycja dla osób pos...

Warszawa (Ursynów), Relaksowa

3 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
57 m2
2006
15830764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne 2 pokoje na wynajem Powiśle 26678970 15830764 Oferujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w fantastycznej lokalizacji.To wygodne lokum znajduje się na 4 piętrze z windą budynku apartamentowego z 1938 roku.W pobliżu, znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, ...

Warszawa (Śródmieście), Wybrzeże Kościuszkowskie

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
1
46 m2
1938
15831114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686200 15831114 Wymagany Najem Okazjonalny.Oferujemy Państwu do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w dobrym standardzie budynek z 1995 roku (salon z łóżkiem dwuosobowym, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój, przy ulicy Traugutta 14...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (71 zł/m2)

1
1
31 m2
1995
15764483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25450571 15764483 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dw...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 550 PLN (69 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15822805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26590595 15822805 Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić p...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

3
-
80 m2
2019
15781698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25833434 15781698 Nowoczesne mieszkanie na wynajem Olecko, ul. Stroma 1Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, nowego mieszkania zlokalizowanego w Olecku przy ul. Stroma 1. Budynek został oddany do użytku w 2023 roku.Lokal o powierzchni 40,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15805779 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje, super dla rodziny 26317188 15805779 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 34 z windą, w budynku z 1995r. przy ul. Nowodworskiej, Białołęka Nowodwory.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3450 zł + 1350 zł czynsz administracyjny i zaliczki media + prąd. Kaucja 5300 zł.Wygodna lok...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (54 zł/m2)

3
-
69 m2
1995
15656365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 4 pokoje, super dla pracowników 23457160 15656365 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 90 m2, piętro 44 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Strumykowej, Białołęka Nowodwory.Świeżo po remoncie, idealne dla pracowników.Cena: 4 100 zł + 1400 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (46 zł/m2)

4
-
90 m2
2010
15505486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe trzy pokoje, super dla rodziny! 20051498 15505486 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55 m2, piętro 57 z windą, w budynku z 1965r przy ul Krochmalnej, Wola Mirów.Idealnie dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 4 400 zł + 1 000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd, g...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (80 zł/m2)

3
-
55 m2
1965
15764484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25450574 15764484 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dw...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 550 PLN (87 zł/m2)

2
-
75 m2
-