• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 224

15614061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485888 15614061 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w centrum Tarnowa, o powierzchni 70 m 2 . Kuchnia w całości zabudowana, wyposażona w sprzęt AGD (kuchenka, piekarnik, lodówka, pralka). W pokojach na podłogach panele, na ścian...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 700 PLN (24 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15815882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26629243 15815882 Do wynajęcia 2 - pokojowe, jasne, ciche i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na poznańskim Łazarzu przy ul. Emilii Sczanieckiej. Lokal jest świeżo po remoncie, urządzony w nowoczesnym stylu z dbałością o detale i z użyciem ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
15830977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26683534 15830977 Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon z kuchnią, przedpokojem, łazienka oraz balkon, na górze sypialnia z z...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15811743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442036 15811743 Rumia- mieszkanie do wynajęcia 34m2, utrzymane w przyjemnej, naturalnej kolorystyce. Położone na osiedlu w kompleksie budynków jednorodzinnych, pełną infrastrukturą techniczną z zagospodarowaniem terenu.Mieszkanie jest dwupoziomowe w budynku jedn...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

2 500 PLN (74 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15777250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 osobne pokoje w super lokalizacji 25733162 15777250 MIESZKANIE:Na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m², położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.Mieszkanie składa się z:-4 osobnych, zamykanych pokoi - idealnych dla studentów, par lub rodziny,-łazienki z wanną i pralką,-osobnego WC...

Gdańsk (Oliwa), Pawła Gdańca

3 500 PLN (56 zł/m2)

4
1
62 m2
-
15830001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie 26657966 15830001 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,18m2, piętro 35 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Liwieckiej, Praga-Południe Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta do uzgodnienia.Cena: 4000 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15818200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne studio w centrum przy metrze, garaż 26610672 15818200 Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Sokołowskiej, Wola Młynów.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 3000 zł + 650 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Wymagana ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (94 zł/m2)

1
-
32 m2
2014
15816196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, eleganckie 2 pokoje przy Pl. Wilsona 26609599 15816196 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1960r, przy ul. Adama Mickiewicza, Żoliborz Stary Żoliborz.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 5 000 zł + 1 050 zł czynsz administracyjny i zalicz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15807913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią blisko metra 26382726 15807913 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 23 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, Ursynów Natolin.Wygodne, jasne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone, idealne dla singlasingielki, pary, dwójki studentów, niewielkiej rodziny. Cena: ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (57 zł/m2)

2
-
54 m2
1986
15784953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne dwa pokoje w spokojnej okolicy 25864538 15784953 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Milenijnej, Białołęka Tarchomin.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 2450 zł + 750 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 2800 zł. W cenie t...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 PLN (57 zł/m2)

2
-
43 m2
2007
15802739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje, garaż, blisko CH Promenada 26275909 15802739 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2023 r, przy ul. Optyków, Praga-Południe Gocław.Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5400 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 5700 zł. Wygodna lokali...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (84 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15763630 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów wynajmę 2 pok ciche po gruntownym remoncie 25431881 15763630 Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt.Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2 w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy na warszawskich...

Warszawa (Mokotów), Jana III Sobieskiego

3 600 PLN (95 zł/m2)

2
1
38 m2
1970