• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 226

15795632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26100393 15795632 Do wynajęcia jasne i świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku w świetnym punkcie komunikacyjnym - tuż obok Ogrodu Saskiego, Teatru Capitol, w pobliżu Pomnika Kopernika, Pałacu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
1969
15806789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26352316 15806789 Mieszkanie na wynajem znajduje się  w centrum miasta, w nowym budownictwie, w bloku z windą co umożliwia łatwy dostęp do miejscowych udogodnień i atrakcji. Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem.  Jest to idealna propozycja dla osób ceniących ...

Iława (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 700 PLN (44 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15439998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18590070 15439998 Polecam do wynajęcia mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym, tuż przy metrze Pole Mokotowskie. Lokal usytuowany na 10-tym piętrze z widokiem na Pole Mokotowskie. Z większego pokoju wyjście na dużą loggię, z której roztacza się rozległy widok ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 PLN (65 zł/m2)

2
-
39 m2
1970
15819622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26628979 15819622 Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią przy ul.Na Zakolu Wisły (przy Porcie Płaszów, niedaleko ul.Saskiej, Koszykarskiej).Mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą, składa się z obszernego przedpok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2016
15807137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie w centrum Redy 26362418 15807137 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10 m², położone na 5. piętrze budynku z windą.W cenie najmu zawarty jest internet.Dodatkowo obowiązuje dopłata +300 zł za komórkę lokatorską oraz miejsce...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
-
41 m2
2000
15828079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649592 15828079 Opiekun oferty: Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631 tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam do dwupokojowego mieszkania w centrum miasta.Funkcjonalne mieszkanie, urządzone z dbałością o najmniejsze detale.Otoczenie nieruchomości:Kępa Miesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
1
39 m2
2020
15806589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26343362 15806589 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane w Strzelcach Opolskich przy Osiedlu Piastów Śląskich , w bardzo dobrej lokalizacji - blisko centrum miasta, sklepów, centrów handlowych, parku miejskiego i ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

2 000 PLN (43 zł/m2)

2
-
47 m2
1975
13240062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 1530930 13240062 Przestronna kawalerka w strzeżonym apartamentowcu na Żoliborzu z tarasem.Mieszkanie ciche, w pełni umeblowane z widokiem na przestrzeń.Kuchnia połączona z salonem , wydzielona duża garderoba.W salonie jest rozkładana kanapa narożnik do spania.Wysok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (74 zł/m2)

1
-
35 m2
2016
15779468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25780824 15779468 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m², usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą.W skład mieszkania wchodzi:salon o powierzchni ok. 17 m²,sypialnia (ok. 7 m²) z dużą, pojemną szafą,łazienka z WC...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (82 zł/m2)

2
1
28.16 m2
2015
15819508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26639008 15819508 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki razem z WC oraz salonu z wy...

Kielce (Kadzielnia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
49 m2
1969
15808902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26405693 15808902 ------------ for English check below --------------Atrakcyjny dwupokojowy apartament położony w ekskluzywnej części ulicy Biały Kamień przy Polach Mokotowskich.Przepiękna zielona scenografia z płynącym strumykiem wzdłuż osiedla i sztucznym jeziorkiem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 150 PLN (92 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15805673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26314119 15805673 -------- for English check below --------Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Fortu Bema.W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.W pobliżu liczne sklepy oraz przystanek autobusowy i tramwajowy.Do ceny najmu (3900PLN) należy doliczyć czyn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (61 zł/m2)

3
2
64 m2
-