• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 226

15830294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. wszystko nowe - od zaraz 26667532 15830294 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze przy ulicy Górniczej o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, ponadto do mieszkania przynależy duża piwn...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Górnicza

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15830085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26662964 15830085 KSIĘCIA WITOLDA - PRESTIŻ LOKALIZACJA - PIERWSZY NAJEMPrezentujemy Państwu Funkcjonalny 2 pokojowy apartament o pow. 56,29 mkw znajdujący się na IIp. prestiżowej inwestycji przy ul. Księcia Witolda z widokiem na rzekę.Apartament jest w pełni umeblowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
56.29 m2
2020
15798286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26166064 15798286 Polecam do wynajęcia 3 pokoje na Krzykach!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wrocław, a zwłaszcza dzielnica Krzyki, to miejsce, które tętni życiem. W okolic...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
2009
15770815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25565138 15770815 Opiekun nieruchomości:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 46,48 m w bardzo dobrej lokalizacji - na Ołbinie.Otoczenie nieruchomości:Ołbin to dzielnica doskonale skomunikowana ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
46 m2
1916
15265305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 44m2 do wynajęcia 14205397 15265305 Do wynajęcia mieszkanie 2 -pokojowe o pow. 44m2, położone na III piętrze w niskim bloku na Osiedlu Zielonym.Składa się z 2 osobnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Kuchnia wyposażona (płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik).&...

Tarnów, Osiedle Zielone

1 300 PLN (30 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15807062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BEZ PROWIZJI - os. Paderewskiego, kompaktowe 2 pokoje, niski blok z windą, duży balkon, klimatyzacja! 26361107 15807062 Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji w pobliżu osiedla Paderewskiego u zbiegu ulic Brata Alberta, Przemysłowej oraz Św. Jacka z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum Katowic. Prezentowana n...

Katowice (Muchowiec), Przemysłowa

2 299 PLN (83 zł/m2)

2
1
27.63 m2
2020
15787559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BEZ PROWIZJI - os. Paderewskiego, 2 pokoje, niski blok z windą, klimatyzacja! 25930952 15787559 Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji w pobliżu osiedla Paderewskiego u zbiegu ulic Brata Alberta, Przemysłowej oraz Św. Jacka z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum Katowic. Prezentowana n...

Katowice (Muchowiec), Brata Alberta

2 449 PLN (69 zł/m2)

2
1
35.45 m2
2021
15798653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26177732 15798653 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu przy ulicy Komandorska 159 o powierzchni 39 m2 położone na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym w dzielnicy Krzyki. Świetna lokalizacja: Uniwersytet Ekonomiczny, Sky Tower parę minut pieszą, Rynek - 2,...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15365819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16913857 15365819 Komfortowy apartament zlokalizowany w zrewitalizowanej kamienicy w pobliżu Starego Rynku. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w otoczeniu sklepy, restauracje, katedra oraz rekreacyjne tereny rzeki Warty.Na powierzchnię 84 m2 apartamentu składają s...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 800 PLN (57 zł/m2)

2
-
84 m2
2012
15819372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | Mokotów Ksawerów | Metro Wilanowska 26624457 15819372 ENGLISH BELOWDo wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Mokotów, Ksawerów. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu ulic: Domaniewskiej, Bukowińskiej oraz Puławskiej, 5 minut od metra Wilanowska.Zapraszam do obejrzenia wi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (63 zł/m2)

3
1
49 m2
1995
15411569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 17940272 15411569 Duże dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 1936 roku. Najlepiej na hostel. Wynajem długoterminowy.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Me...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (40 zł/m2)

5
2
175 m2
1936
15295149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 15045593 15295149 Lokal biurowy, 5 umeblowanych pokoi, zaplecze kuchenne, 2 miejsca postojowe w hali garażowej. Lokal biurowy w centrum Warszawy. 104,5 m2, 5 pokoi z wyposażenem biurowym, zaplecze kuchenne, łazienka, WC, hall, 2 miejsca parkingowe w hali garażowej, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (78 zł/m2)

4
1
103 m2
2002