• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 228

15805956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka 26319398 15805956 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i wcdostępne od zarazgwarancja wynajmu na długi okresniskie opłaty eksploatacyjneogólnodostępne miejsca parkingowe ...

Gdynia (Pustki cisowskie-demptowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15814321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643851 15814321 Uwaga! Mieszkanie nie jest adresowane do STUDENTÓWSTUDENTEK!Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim, nowym budynku z windą, przy ul. Błażeja 9C w Poznaniu (podzielnica: Naramo...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
-
42.49 m2
2025
15823604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643854 15823604 Przedmiotem najmu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,3 m2, położony na pierwszym piętrze w niskim budynku (z windą) z 2008 r. przy ul. Grunwaldzkiej 224 w Poznaniu.Budynek jest korzystnie usytuowany, w odległości 150 m przyst...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
-
48.3 m2
2008
15814322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643852 15814322 Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, położony w Swarzędzu w rejonie ulicy Wrzesińskiej. W odległości około 600 m markety spożywcze th. Biedronka, Kaufland, Lidl. Przystanek autobusowy w odległości 350 m.Lokal mi...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

2 990 PLN (29 zł/m2)

3
-
104.5 m2
1990
15829251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26643849 15829251 Do wynajęcie całkowicie odnowione, komfortowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze bloku w Rynku. Mieszkanie choć w centrum, jest ciche, ponieważ okna i balkon są od strony parku. Składa się ono z widnej kuchni, jednego dużego pokoju z balk...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

2 200 PLN (76 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15136752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10687031 15136752 Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49m2 położonego na Osiedlu Piastów Śląskich w Strzelcach Opolskich. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Kilka lat temu mieszkanie prz...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15829186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26641975 15829186 Na wynajem atrakcyjna kawalerka o powierzchni 30,3 m², zlokalizowana na Mokotowie przy ul. Pejzażowej, bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska. Lokal jest jasny, funkcjonalnie urządzony i gotowy do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest balkon z wido...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (86 zł/m2)

1
1
30.3 m2
2005
15818891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26641859 15818891 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie z tarasami – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz.Preferowany okres najmu - minimum rok.Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa 43,73 m2 oraz tarasy ok. 35 m2 i poddas...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43.73 m2
2015
15787483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25928967 15787483 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nową, piękną kawalerkę z balkonem – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się na nowej inwestycji Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Preferowany okres najmu - minimum rok...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 700 PLN (62 zł/m2)

1
1
27.21 m2
2025
15823895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26641552 15823895 Na wynajem przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze budynku przy ul. Skowronków w Tarnowie. Nieruchomość idealna dla rodziny lub osób poszukujących mieszkania z niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią. Opis nieruchomo...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 600 PLN (25 zł/m2)

4
1
64 m2
1980
15829728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne mieszkanie przy metrze Młociny 26640484 15829728 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², zlokalizowane przy ul. Sokratesa. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku na nowoczesnym, spokojnym osiedlu.Lokalizacja5 minut do stacji metra Młocinybardzo dobra komunikacja z ce...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (64 zł/m2)

3
1
73 m2
2013
15824502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje wśród zieleni, Targówek 26640449 15824502 Komfort w zielonej części Targówka 2 pokoje, 44 m² ul. Krasnobrodzka Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i wygody.Przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w zielonej części warszawskiego...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
-