• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15826551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649579 15826551 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper KurczakTel.: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Górniaku, w miejskiej zabudowie kamienic. W bezpośrednim otoczeniu dostępne są sklepy, punkty usłu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 PLN (75 zł/m2)

1
1
16 m2
1910
15818976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649519 15818976 Osoba prowadzącaDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602For English version scroll down***wolne od 01.03.2026***Do wynajęcia 3-pokojowe apartament o powierzchni około 65m2, w prestiżowej inwestycji Angel City, cały teren jest zamknięty, monitorowan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
2022
15812620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26540010 15812620 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie w kamienicy na Starym Polesiu. W okolicy pełna infrastruktura: komunikacja miejska, sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne. Do CH Manufaktura kilka minut spacerem, p...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
15 m2
1920
15747989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25105008 15747989 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ******TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, klimatycznego, 2-pokojowego mieszkania na wynajem, z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
53 m2
2012
15829526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26648136 15829526 Borek Fałęcki Łagiewniki - ul. Lechicka Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m² , zlokalizowane na piętrze domu jednorodzinnego , w spokojnej i zielonej części Krakowa. Układ i wyposażenie...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (33 zł/m2)

3
-
90 m2
2005
15823392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26592382 15823392 2.400 całość w tym światłowód przy Rynku Podgórskim. Rynek Podgórski- kawalerka z ogrzewaniem miejskim- wysoki standard. Urok pięknego Podgórza i Bulwarów Wiślanych. Mieszkanie znajduje s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (86 zł/m2)

1
-
21 m2
1918
15792912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26026995 15792912 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego- nigdy wcześniej nie zamieszkanego mieszkania o powierzchni 41 m², usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy Alei Krakowskiej na styku Ochoty i Włoch. To idealna przestrzeń dla singla lub pary, któ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (83 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15801957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26253517 15801957 Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie 50 m² - Prądnik Biały, Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m² , położone na parterze domu wielorodzinnego na Prądniku Białym. Lokal posiada całkow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
1990
15782678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25847233 15782678 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
-
80 m2
1990
15753194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25192248 15753194 Wygodne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - okolice Ronda Mogilskiego Marzysz o życiu w centrum, ale z możliwością ucieczki od miejskiego hałasu, kiedy tylko chcesz? To mieszkanie ma wszystko, co kochasz w Krakowie - lokalizację, klimat i...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1953
15756545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25256087 15756545 Nowa Huta - os. Urocze 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia świeżo odświeżone, niezwykle jasne i wyposażone mieszkanie zlokalizowane na zielonym i spokojnym osiedlu Uroczym - jednej z najbardziej klimatycznych, his...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15730420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24780698 15730420 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - os. Albertyńskie, Kraków Do wynajęcia oferujemy rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m², położone na 7. piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą na os. Albe...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
-
46 m2
1970