• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 223

15819850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618329 15819850 Do wynajęcia od 1.02.2026 r. przestronne, dwupokojowe, 43 m2 mieszkanie z osobną kuchnią, małym balkonem i piwnicą. Ul. Krzywy Zaułek Bronowicka Głowackiego, Bronowice.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie takich ulic jak: Bronowicka, Gło...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1990
15808271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26383985 15808271 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, os Bohaterów Września - zaraz przy stacji kolejowej Piastów oraz pętli tramwajowej os. Piastów!Do wynajęcia od 1.02.2026 roku!KONTAKT:Kornelia Sikora+48 794 040 123 [email protected]:Osiedle położone je...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (44 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15799572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26194033 15799572 LOKALIZACJA:Ul. Wichrowa znajduje się bezpośrednio przy ul. Racławickiej na południu Wrocławia(Krzyki). Inwestycja powstała na przełomie 2022 roku, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, tereny spacerowe, Park Grabiszyński, rozbudowana infrastru...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (62 zł/m2)

2
1
40.6 m2
2021
15307142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15368001 15307142 Piła os. Zamoście ul. Ofiar Katynia NAJEM OKAZJONALNY WOLNE od 1 LUTEGO ATRAKCYJNE mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,26 m.kw. usytuowane na II piętrze w nowym bloku, z dużym BALKONEM WINDA w budynku, z poziomu wejścia do klatki. Teren w...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 700 PLN (40 zł/m2)

2
-
43 m2
2022
13124528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1431158 13124528 APARTAMENT W ANGEL WINGS INSPIRUJĄCY WIDOK NA PANORAMĘ MIASTA GARAŻ PODZIEMNYLOKALIZACJAInwestycja Angel Wings znajduje się przy ul. Walońskiej, w pobliżu Mostu Grunwaldzkiego oraz placu Wróblewskiego. W pobliżu bogata infrastruktura: supermarkety,...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15819841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618875 15819841 Homfi prezentuje apartament o powierzchni 42 m² przy ul. Piastowskiej w inwestycji “Piastowska Residence”LOKALIZACJAApartament mieści się w sercu dzielnicy Krowodrza, w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń oraz parku Jordana. Jest to idealna lokalizacja dla...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (76 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15816151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26615996 15816151 Na wynajem oferuję komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tomasza Zana 14 na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal zaprojektowano w nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o wygod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (59 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15808061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26383136 15808061 Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. LOKALIZACJA:Osiedle Kuźniki zlokalizowane jest w zachodniej części Wrocławia. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gim...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (45 zł/m2)

3
1
57.29 m2
-
15774743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25657653 15774743 Posiadamy klucze do nieruchomości! Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej, to mieszkanie oferuje najlepszą cenę do jakości!3 pokoje Balkon Po remoncie ParkingOs. Na Stoku to spokojna, zielona część Nowej Huty z pełną, codzienną infrastrukturą. W najb...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 PLN (49 zł/m2)

3
-
40.59 m2
-
15776911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25719986 15776911 Głogów, ul Al Wolności, wynajem, mieszkanie z balkonem, 1600 zł. REZERWACJA Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku. Dwie sypialnie, w tym jedna z balkonem, pokój otwarty połączony z kuchnią, łazienka z wanną. W przedpokoju za...

Głogów (.) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 600 PLN (38 zł/m2)

3
1
42 m2
-
15820203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618312 15820203 44m²Świetna lokalizacjaCicheKamienicaDla paryDo wynajęcia bardzo dobrze skomunikowane, przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia. Na lokal składają się sypialnia i salon z aneksem kuchennym, rozłożone na 44m². To idealny wybór dla osób, które szukaj...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (60 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15798753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26180262 15798753 Wynajem mieszkania - 42 m², 2 pokoje, parter, balkon Oferujemy do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m² , położone na parterze w niskim bloku. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla sing...

Jedlina-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Jedlina-Zdrój)

2 830 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
-