• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 093

15391900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 8 pokojowe 17523782 15391900 Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowany trzykondygnacyjny dom z 8. pokojami blisko poznańskiej Cytadeli!LOKALIZACJADom znajduje się na poznańskich Winogradach (ul. Sadowa) ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą zarówno tramwajowo-autobusową, ja...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (40 zł/m2)

8
3
210 m2
-
15818464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26595173 15818464 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie, 2 pokoje, w centrum (ul. Krochmalna 2), klimatyzacja, po kapitalnym remoncie, , nowe meble, nowe AGD, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe.Klimatyzacja (chłodzenie, grzanie, wentylacja, pilot).Umeblowane: kan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (103 zł/m2)

2
-
29 m2
1975
15813088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26556381 15813088 homfi oferuje na najem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Guderskiego w Gdańsku na osiedlu Urzeka.Lokal jest świeżo urządzony i przygotowany dla pierwszego najemcy, wykończony z dbałością o detale i komfort codziennego życia.LOKALIZACJA:Ok...

Gdańsk (Rębowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (61 zł/m2)

2
1
44.5 m2
2025
15813137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26558905 15813137 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Klimontowskiej 45A w Sosnowcu, w spokojnej i lubianej części miasta. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury — w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji mie...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 280 PLN (55 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15802268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26260237 15802268 Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż obok Magnolia Park przy ul. Małopanewskiej - idealna okolica dla osób pracujących we Wrocławskim Parku Przemysłowym i Technologicznym. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się bardz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15818044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26598738 15818044 Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie przy ulicy Głowackiego. Mamy klucze do nieruchomości, zapoznaj się z ofertą i umów się na prezentacje! LOKALIZACJA:Mieszkanie w wysokiej klasy apartamentowcu - Villa Verona. Doskonała lokalizacja na...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (61 zł/m2)

1
1
41 m2
-
15818015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26597849 15818015 Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Legnickiej 33.MIESZKANIE:Mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na 6. piętrze budynku przy ul. Legnickiej 33. Wnętrze zaprojektowane w sposób funkcjonalny, z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Wykończone wysoki...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (96 zł/m2)

1
-
25 m2
2021
15822528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26597753 15822528 Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w hali garażowej – wysoki standard wykończeniaDo wynajęcia stylowe, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Wnętrze utrzymane jest w eleganckiej, ponadczaso...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2023
15812958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26550879 15812958 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2, położone przy popularnej Alei 29-go Listopada. LOKALIZACJA:To doskonała lokalizacja, zaledwie jeden przystanek autobusowy od Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej i Uniwersytetu Rolniczego. W otoczeniu znajd...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15812861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26547310 15812861 Stylowa kawalerka 34 m² z werandą 7. piętro po remoncie zwierzęta mile widzianeDo wynajęcia komfortowa i bardzo zadbana kawalerka o powierzchni 34 m². Mieszkanie jest odnowione, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz.LOKALIZACJA: Mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (94 zł/m2)

1
1
34 m2
2000
15763085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25417891 15763085 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska zrealizowanej przez dewelopera NOHO. Wysoki standard wykończenia. Dostępne od zaraz.Tylko u nas.Mieszkanie do wynajęcia na max. 9 miesięcy - do 30.09.2026 r.LOKALIZACJA:Mieszk...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (73 zł/m2)

3
1
50.46 m2
2025
15818638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26598376 15818638 Do wynajęcia jasne mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców. Budynek z cegły z lat 50-ych (wysokość 2,8m), okno wychodzi od strony południowej na cichą ulicę i zieleń. Bardzo dobry punkt komunikacyjny i cicha lokalizacja. Budynek bez windy.Mi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
-
23 m2
1958