• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 180

15815828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588875 15815828 Do wynajęcia stylowy, nowoczesny apartament w prestiżowym budynku Wielopole Residence w Krakowie.LOKALIZACJA:Wielopole Residence to prestiżowy budynek mieszczący się w ścisłym centrum Starego Krakowa, w okolicy takich ulic jak: Starowiślna, Westerpla...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15821306 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26589073 15821306 4-pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi, Nowe Ogrody – UL. MEISSNERA 1A, POZNAŃNowe Ogrody – komfort, przestrzeń i nowoczesnośćDo wynajęcia przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m², położone na nowoczesnym osie...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 250 PLN (49 zł/m2)

4
2
86 m2
-
14793545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 194320 14793545 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 BALKONAMI W KAMERALNYM CICHYM BUDYNKU, W UL. RAKOWICKA, STARE MIASTO. W POBLIŻU UL. LUBICZ, DWORZEC GŁÓWNY I GALERIA KRAKOWSKA, UNIWERSYTET EKONOMICZNY, POLITECHNIKA KRAKOWSKA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (87 zł/m2)

2
-
30 m2
2021
15815800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588591 15815800 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem ul. Okulickiego MistrzejowiceDostępne do zamieszkania 1 Lutego. Umów się na obejrzenie już teraz.LOKALIZACJA:Blok znajduje się przy ulicy Okulickiego - Mistrzejowice. Duży parking dla mieszkańców za szlab...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
1
41.03 m2
2007
15821285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26588346 15821285 Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na prestiżowym osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Kłobuckiej 8A w Warszawie.Mieszkanie jest świeżo odmalowane, w pełni ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (72 zł/m2)

3
1
58 m2
-
15793941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26055116 15793941 Na wynajem komfortowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami, położone w nowoczesnej inwestycji przy ul. Miedzianej. Budynek z 2023 roku, wyposażony w windę oraz garaż podziemny.Mieszkanie dostępne od 1 grudnia 2025r. LOKALIZACJA:Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 100 PLN (61 zł/m2)

4
2
67 m2
2023
15406320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Idealne mieszkanie w centrum Gdańska 17830652 15406320 IDEALNE MIESZKANIE NA WYNAJEM W CENTRUM GDAŃSKAPO REMONCIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI!MIESZKANIE:Nieruchomość o powierzchni użytkowej 35,4 m2 położona jest na 3 piętrze. Składa się z przedpokoju z zabudową, salonu ( powierzchnia 14,2 m2) z wyjściem na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
35 m2
1962
15814231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588364 15814231 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnglish version belowDo wynajęcia bezpośrednio od właściciela bardzo ładne mieszkanie przy ul Bora Komorowskiego 35 w nowym budownictwie. Jasne, rozkładowe pomieszczenia składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni, ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (51 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15815750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26588350 15815750 homfi ma przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie w pięknej, prestiżowej Inwestycji Invest Komfort w cenionej lokalizacji Gdańska. Dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. Przyjazne dzieciom, niestety zwierzęta nie są akcepto...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 PLN (52 zł/m2)

3
1
69 m2
2012
15821286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588228 15821286 NOWOCZESNE MIESZKANIE NA WYNAJEM LUBLIN LSM Homfi przedstawia Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Lublinie, dostępne od 1 stycznia 2026 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację.LOKAL...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15793784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26048332 15793784 Do wynajęcia dla 12 osób 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, powierzchnia 53 m2 położone przy ul. Królewskiej - Psie Pole.Układ mieszkania:- hol- salon- sypialnia- kuchnia- łazienka - toaletaDodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkani...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
1982
15744620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25041587 15744620 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum Mosiny, w lokalizacji, która łączy w sobie szybki i łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych? Zapraszam do wnętrz nieruchomości, która spełnia oba te kryteria!Prezentuj...

Mosina, Krotowskiego

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51.43 m2
2010