• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 171

15829079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26590053 15829079 Oferuję do wynajmu kawalerkę położoną na czwartym piętrze bloku w centrum Zabrza, ul. PośpiechaMieszkanie ma 29 mkw powierzchni, po remoncie i odświeżeniu.Budynek w dobrym stanie, klatka schodowa zadbana, winda w bloku.Wysoka jakość wykończenia - na ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

1 200 PLN (41 zł/m2)

1
1
29 m2
1980
15807530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26368191 15807530 Dom powstał w latach 1938–1941 według projektu konkursowego (I nagroda) Juliusza Żórawskiego. Architekt zastosował w nim pięć zasad architektury nowoczesnej Le Corbusiera: poziome (pasmowe) okna, wolny plan zabudowy poszczególnych kondygnacji, wolna ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (74 zł/m2)

3
1
74 m2
1938
15801304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26234415 15801304 WYŁĄCZNIE W PRIVATE HOUSE BROKERSDo wynajęcia klimatyzowany apartament o powierzchni 95 m², położony w eleganckiej, w pełni odrestaurowanej kamienicy z windą, w samym sercu Krakowa.Dostępność: od 16.01.2026 r.Uwagi:1)Zdjęcia przedstawiają stan mieszk...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 099 PLN (54 zł/m2)

3
2
95 m2
2018
15814245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589989 15814245 Homfi prezentuje dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. StańczykaBronowiceOferta kierowana do osób ceniących sobie wygodę, bliskość komunikacji a jednocześnie ciszę.LOKALIZACJA:Idealne miejsce do życia, szybki dostęp do Starego Miasta, lotnis...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (62 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15713767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24446588 15713767 Na wynajem mieszkanie w Swarzędzu o powierzchni 120m2! Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kalińskiego.Idealne pod mieszkanie prywatne a także działalność gospodarczą! Mieszkanie składa się z 3 pomieszczeń. Salonu z otwartą, małą kuchnią, sypialni ora...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

2 000 PLN (17 zł/m2)

2
-
120 m2
-
15815846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589660 15815846 Do wynajęcia oferujemy dwupokojowe i bardzo komfortowe mieszkanie na Osiedlu Oficerskim przy ul. Jóżefa Brodowicza. LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa przy ul. Józefa Brodowicza, na Osiedlu Oficerskim. Lokal znajduje...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (55 zł/m2)

2
1
53.1 m2
1970
15759186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25335701 15759186 - DOSTĘPNE OD MARCA 2026 -Cm. Rakowicki Jaworskiego, 51m²: piękne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogrodem 30m².LOKALIZACJAUlica Władysława Jaworskiego znajduje się w dzielnicy Olsza - bardzo spokojnej okolicy domów prywatnych i niskiej zabudowy wi...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
51 m2
2017
15814547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26588913 15814547 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBądź pierwszym najemcą! Nowoczesne 3 pokoje przy Metrze Bródno, na osiedlu Warszawski Świt – Klimatyzacja Garaż.Szukasz mieszkania, w którym wszystko jest fabrycznie nowe? Zapraszam do wykończonego w wysokim sta...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (69 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15729824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24768615 15729824 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z balkonem przy ul. Reduta.Oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Reduta 25.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w kameralnym i cichym b...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2012
15815829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589186 15815829 Do wynajęcia 2pokojowe 45m2 mieszkanie w wysokim standardzie w inwestycji Mogilska Tower 2.Lokalizacja:Budynek jest położony przy ulicy Mogilskiej Łaszkiewicza. Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom świetny dostęp do komunikacji miejskiej - najbliższy ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15806272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26335502 15806272 Osiedle Jarzębinowe Park to kameralne osiedle położone w najbardziej zielonej czeście Bałut z bezpośrednim widokiem na Park Szarych Szeregów. Sąsiedztwo największego miejskiego kompleksu leśnego w Europie - Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 PLN (49 zł/m2)

4
1
91.67 m2
2020
15758760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25328242 15758760 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona przy ul. Szczepińskiej.. Do centrum dojedziemy stąd w 10 minut, a spacer na rynek zajmie około 20 minut. W najbliższej odległości znajdziemy centrum handlowe Magnolia, Lidl, Żabkę, Luxmed, centrum sportowe Hasta la V...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
41 m2
1980