• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 164

15775818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25683798 15775818 For English or Russian, call:+48 530 049 270 Elena.Do wynajęcia od zaraz w pełni wyposażony 3- pokojowy, luksusowy apartament z balkonem przy ul. Ogrodowej 65 w kamienicy z 1920 roku.Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 75,01 m2, na IV piętrze w budy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (92 zł/m2)

3
-
75.01 m2
1920
15763233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25420202 15763233 For English or Russian - call.+48 530 049 270 Elena.Zapraszam na oglądanie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie przy ul. Kopińskiej 24 w dzielnicy Ochota w Warszawie.Lokal bardzo jasny, duże okna, do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
1953
15757970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25311040 15757970 For English or Russian call.+48 530 049 270 Elena.Zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przyjazne dla zwierząt. Blisko metra!Koszty wynajmu ponosi właściciel.Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne i nowoczesne 2-po...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
37.9 m2
1956
15812999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26552650 15812999 Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na wynajem - Kopisto 11 Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 17 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al. Kopisto Mieszkanie składa się z:- salonu wraz aneksem kuchennym...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (76 zł/m2)

2
1
33 m2
2024
15798544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26175574 15798544 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane w samym sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jaktorowskiej 8. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, zadbanym budynku z 2...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (100 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15792427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26016648 15792427 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Rzeszowa - Kopisto 11 Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 17 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al. Kopisto Mieszkanie składa się z salonu...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15796757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26128483 15796757 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu, które zachwyca przestrzenią, spokojnym klimatem i funkcjonalnym układem. Jasny, duży salon z wygodnymi fotelami, miękką kanapą i klasycznym drewnianym zestawem meblowym tworzy...

Toruń (Przedmieście chełmińskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
1
54 m2
2001
15812967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26551049 15812967 Pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie 56,8 m2 przy Metrze Służew – Pierwszy najem po remoncie! Szukasz mieszkania, które łączy spokój terenów zielonych z doskonałym punktem komunikacyjnym? To mieszkanie na znanym osiedlu Służew nad Dolinką jest id...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (62 zł/m2)

2
1
56.8 m2
1976
15812905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26548429 15812905 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartamentowiec z 2016 roku, dostrzeżony przez środowisko architektów i krytyków oraz instytucje jak np. Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.Mieszkanie idealne dla osoby pracującej lub pary, ceniącej dob...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15399807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17673496 15399807 Przytulne i zadbane mieszkanie do wynajęcia w Elblągu, położone na 6 piętrze 10. piętrowego budynku przy ul. Kościuszki. Zapraszam do wynajęcia mieszkania o powierzchni około 55 m2, na mieszkanie składa się : salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuc...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 200 PLN (40 zł/m2)

3
1
55.3 m2
-
13273879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1564219 13273879 Tylko u nas!LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Bociana. Za pomocą bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej mamy łatwy dostęp do galerii handlowych, centrum miasta i ośrodków kulturalno-oświatowyc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (50 zł/m2)

3
1
60 m2
2008
15802792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26278458 15802792 LOKALIZACJA: Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Kartuskiej w Chyloni, świetnie skomunikowanej dzielnicy, która łączy szybki dostęp do centrum Gdyni z codzienną wygodą lokalnych usług i infrastruktury. Sąsiedztwo przystanków autobus...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 990 PLN (32 zł/m2)

2
-
63 m2
-