• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 171

15821121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604833 15821121 Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na Pogodnie - NAJEM OKAZJONALNYLOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja z Centrum. W niedalekiej odległości znajdująsię sklepy, szkoła, uczelnie, r...

Szczecin (Pogodno), Klemensa Janickiego

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15179812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11836709 15179812 Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 63m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2021r. blisko Placu Rodła. Pod budynkiem znajduje się miejsce postojowe w cenie 500zł dodatkowo (zjazd windą).Komfortowe mieszkanie...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

6 500 PLN (103 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15241063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W CENTRUM WRZESZCZA! 13583036 15241063 KAWALERKA NA WYNAJEM W CENTEUM WRZESZCZA! TOPOWA LOKALIZACJA !Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m², idealna dla studenta, singla lub pary. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Grażyny w Gdańsk...

Gdańsk (Wrzeszcz), Grażyny

1 900 PLN (86 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15819544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem typu loggia ZASPA 26883651 15819544 MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA ZASPIE DOSTĘPNE OD ZARAZLOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane w dzielnicy Gdańsk Zaspa ul. ŻWIRKI I WIGURY 1. Bardzo blisko do morza, parku Regana, w pobliżu przystanek tramwajowy oraz pełna infrastruktura handlowo usługowa (Gale...

Gdańsk (Zaspa), Żwirki I Wigury

2 900 PLN (60 zł/m2)

3
1
48 m2
1981
15819426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 km Rynek/Różanka, pokój jednoosobowy, MEDIA MIEJSKIE- bez prowizji 26570315 15819426 DO WYNAJĘCIA POKÓJ JEDNOOSOBOWY, W MIESZKANIU 4 POK. NA WROCŁAWSKIEJ RÓŻANCE (preferowani studenci, bądź osoby pracujące do 28 r.ż)Do wynajęcia bardzo ładne i komfortowo urządzone mieszkanie przy ulicy Jugosłowiańskiej (Różanka). Mieszkanie znajduje ...

Wrocław (Wrocław-Psie Pole), ul. Jugosłowiańska

800 PLN (13 zł/m2)

1
-
60 m2
1980
13811665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2115929 13811665 ul. Fabryczna Solec WarszawaDo wynajęcia umeblowane i częściowo wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, przeszkloną loggią.Preferowany wynajem długoterminowy przynajmniej na 12 miesięcy dla 1 osoby lub dla pary, bez zwierząt.Mieszkanie w z...

Warszawa (Śródmieście), Fabryczna

3 800 PLN (100 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15815978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w bardzo dobrej lokalizacji 26568662 15815978 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 33,85 m2 położone w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba z szafą. Dzięki wysokim sufitom mieszkanie jest bardzo przes...

Poznań (Poznań-Wilda), 28 czerwca 1956

2 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
33.85 m2
2020
15812153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, Centrum 26467373 15812153 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w centrum Częstochowy - 40 m²Oferuję przytulne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku w samym sercu Częstochowy. Lokal składa się z dwóch jasnych poko...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 500 PLN (38 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15791595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje na Osiedlu Korczak – Kalisz 25995880 15791595 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Korczak - KaliszDo wynajęcia nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym Osiedlu Korczak w Kaliszu. Lokal został urządzony z myślą o wygodzie oraz komforcie przyszłych n...

Kalisz (Korczak) (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

1 700 PLN (36 zł/m2)

2
1
47 m2
2002
15815815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Tarnów, ul. Lwowska 26568534 15815815 Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m², usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku bez windy, zlokalizowanym przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. Lokal idealny dla osób poszukujących wygodnego mieszkania w dobr...

Tarnów, ul. Lwowska

1 600 PLN (36 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15815624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe mieszkanie w Łomiankach. 26568258 15815624 Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w centrum Łomianek, przy ul. Armii Poznań 39. Najem okazjonalny. Dogodny dojazd komunikacją warszawską do Metra Młociny. Niedaleko bloku przystanki autobusów. Liczne punkty gastronomiczne. Nowy budynek z windą. ...

Łomianki, ul. Armii Poznań

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29 m2
2025
15815467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarnów , ul.Rogoyskiego, 2 pokojowe mieszkanie z własnym tarasem 26568101 15815467 Tarnów, ul.Witolda Rogoyskiego- od 1 lutego 2026 r - do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z własnym tarasem - 42 m2  - pokój gościnny z aneksem kuchennym - łazienka - sypialnia z wyjściem na taras -...

Tarnów, Rogoyskiego

1 200 PLN (29 zł/m2)

2
1
42 m2
-