• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 143

15695149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24097663 15695149 Mieszkanie na ulicy Wigury - wygodne, rozkładowe trzy pokoje. Do wynajęcia od zaraz. Aktualnie w cenie parking pod blokiem zamykany szlabanem. Doskonała lokalizacja - do Galerii Łódzkiej piechotą dojdziemy w około 5 min. Szybki wyjazd z m...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 PLN (43 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
13188505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1493561 13188505 Apartamentowiec znajduje się u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Kaucja 6800 złczynsz najmu plus opłaty 1400 zł - razem 6800 złDoskonale rozwinięta infrastruktura miejska centrum miasta splata się ze spokojem zabytkowej ulicy Chłodnej (liczne kawiaren...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (61 zł/m2)

3
-
88 m2
2011
15104765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 9880350 15104765 LOKALIZACJA: Na wynajem Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2019 roku, wyposażony w windę...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
40 m2
2019
15713467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24439887 15713467 Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m² na wynajem, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym osiedlu Szydłówek w Kielcach.Lokal składa się z przestronnego salonu poł...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15453011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18901050 15453011 Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w centrum Łodzi. Koszt wynajmu 1400 złotych plus opłaty ok. 400 złotych. Lokal na 1 piętrze w bloku z cegły z lat 50. Miejsce parkingowe na ogrodzonej posesji. Mieszkanie do odświeżenia. Okolica Uniwers...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (44 zł/m2)

1
1
32 m2
1955
15214536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12803531 15214536 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i bardzo jasne mieszkanie o pow. 44,50 m2 zlokalizowane przy ul. Piotrkowskiej 9 w Opolu - (Malinka). Mieszkanie składa ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

1 800 PLN (41 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15710611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota ul. Drawska, 3 pok. 79 m, piętro 1, garaż, miejsce parkingowe naziemne 24383489 15710611 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Mamy okazję zaprezentować Państwu mieszkanie położone w niezwykle ciekawym, kameralnym i dotychczas niepopularyzowanym miejscu w Centrum przystani, spokoju u relaksu na Ochocie. Mieszkanie jest poł...

Warszawa (Ochota), ul. Drawska

4 500 PLN (57 zł/m2)

3
-
79 m2
2007
14732040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19182 14732040 Zapraszam do wynajęcia nowo wyremontowanej kawalerki usytuowanej na parterze budynku przy ul Wybickiego w Malborku.Na powierzchni 36,20 m znajduje się:- ustawny pokój- kuchnia z wyposażeniem- łazienka - przestronny przedpokójOgrzewanie miejskie, ciep...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 200 PLN (33 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15709562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24357306 15709562 Na wynajem komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie urządzone w wyjątkowym stylu nowojorskim, zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku z ochroną 247 i dostępem do siłowni oraz tarasu na dachu. Mieszkanie wykończone z najwyższej klasy materia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (106 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15709438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24354306 15709438 Piła - Zamość ul. A. GROTTGERA NOWE i KOMFORTOWE mieszkanie umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) z możliwością wynajęcia GARAŻU w hali pod budynkiem - nowy blok - II piętro - 2 pokoje - WINDA - aneks kuchenny - łazienka razem z wc, nat...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 800 PLN (65 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15335348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16117330 15335348 Karmelicka - 2200 złotych Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Karmelickiej . Idealna dla 1-2 osób. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą - duży pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z kabiną...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
1897
15461257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19080442 15461257 Kawalerka - Karmelicka - 2200 złotych. Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Karmelickiej . Idealne dla 2 osób. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą - pokój, oddzielna ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (55 zł/m2)

1
-
40 m2
1897