• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 154

15323769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 15783119 15323769 Polecamy do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzchni ok 80 mkw Zlokalizowany w wolnostojącym budynku w Śródmiesciu Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej okolicy. Lokalizacja blisko kilku śródmiejskich parków,galerii handlowej, a jednoczęśnie cicha...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15322826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 15759274 15322826 Polecamy do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzchni ok 70mkw Zlokalizowany w wolnostojącym budynku w Śródmiesciu Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej okolicy. Lokalizacja blisko kilku śródmiejskich parków,galerii handlowej, a jednoczęśnie cicha ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 PLN (46 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15323785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15783120 15323785 lecamy do wynajęcia 2 pokojowy apartament o powierzchni ok 80 mkw Zlokalizowany w wolnostojącym budynku w Śródmiesciu Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej okolicy. Lokalizacja blisko kilku śródmiejskich parków,galerii handlowej, a jednoczęśnie cicha s...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (41 zł/m2)

2
-
80 m2
-
14389530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 125567 14389530 Premium Estates przedstawia 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w ścisłym centrum miasta przy ul. Kremerowskiej tuż przy ul. Karmelickiej! Do wynajęcia od 1 września. LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Stare ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
-
50 m2
2016
14048789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2361023 14048789 Mieszanie na wynajem Szczecin 5 Lipca. Bardzo ładnie zaaranżowana nowa adaptacja poddasza o pow. 80m2.Mieszkanie na wynajem zlokalizowane w kamienicy w bocznej uliczce blisko centrum miasta. W pobliżu park, przedszkole, szkoła, komunikacja miejska, p...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

4 100 PLN (49 zł/m2)

4
1
84 m2
1938
15730262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24774433 15730262 PREMIUM ESTATES prezentuje 3-pokojowe jasne mieszkanie przy ul. UgorekMeissnera. LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Ugorek tuż przy ul. Meissnera. Nieopodal znajdują się ul. Dobrego Pasterza, 29 Listopada,...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (78 zł/m2)

3
-
41 m2
1970
15729695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Katowice blisko Uniwersytetu Medycznego 24766368 15729695 Katowice Panewniki ul Partyzantów blisko Uniwersytetu .Medycznego. Komfortowe wyposażone 2-pokojowe,słoneczne mieszkanie na parterze z balkonem (widok na ogród)w nowym budownictwie o pow. 57 m2 + piwnica ok 6m2. Duży słoneczny salon z balkonem , an...

Katowice (Panewniki), ul. Partyzantów

2 000 PLN (35 zł/m2)

2
1
57 m2
2015
15222213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 13121785 15222213 Do wynajęcia komfortowy apartament - 96m2 - 4 pokoje, 2 łazienki, oddzielna kuchnia, loggia, balkon, w bezpiecznej lokalizacji w samym Centrum Bydgoszczy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym + miejsce postojowe na terenie posesji + co...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 900 PLN (51 zł/m2)

4
-
96 m2
-
15729385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24761595 15729385 Bezpieczne i wygodne mieszkanie z miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu do zamieszkania od zaraz. Kompletne umeblowanie i wyposażenie. Osiedle Janów z szybkim dojazdem w każdy punkt miasta i doskonałym wyjazdem na autostradę A1. Opi...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 400 PLN (40 zł/m2)

3
-
60 m2
2008
15729378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Anin ul. Alpejska, 3 pok. 90,01 m, 2 miejsca post. w garażu 24760509 15729378 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m², zlokalizowane w zielonej i cichej części Warszawy, przy ul. Alpejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Szp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Alpejska (Wawer)

6 300 PLN (70 zł/m2)

3
-
90.01 m2
2011
15135661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 2 pokoje z kuchnią do wynajmu - Kabaty 10645623 15135661 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze , 4-piętrowego budynku z windą, zlokalizowanego wśród zieleni tuż przy parku Przy Bażantarni.Najważniejsze atuty nieruchomości:2 niezależ...

Warszawa (Ursynów), Kazimierza Jeżewskiego

3 400 PLN (68 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15476935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19418991 15476935 PRZEMYŚL ul. DworskiegoNa wynajem klimatyczne mieszkanie o pow. 34,09 m2 zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ul. Dworskiego.Ciekawie zaadaptowane, umeblowane, widne poddasze w dobrym standardzie. Mieszkanie odmalowane i odświeżone.Powierzchnia l...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 400 PLN (41 zł/m2)

1
1
34.09 m2
1890