• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 143

15695636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 24106353 15695636 Wynajmij swoje wymarzone mieszkanie na Osiedlu Wilno! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swoich przyjaciół? A może jesteś studentem, który marzy o komfortowym mieszkaniu blisko centrum Warszawy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przestronne i now...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (66 zł/m2)

5
2
91 m2
-
15691614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24018328 15691614 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m² we Wrześni przy ul. Batorego 3 czeka na nowego najemcę!Lokal położony jest na trzecim piętrze w zadbanym bloku.Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia!W promieniu kilku minut spacerem m.i...

Września, Stefana Batorego

1 400 PLN (30 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15538946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie 3 pokoje z balkonem 64m2 20794668 15538946 Idealna oferta dla pary ,pary z dziećmi , studentów .Mile widziane zwierzątka.Mieszkanie jasne , dwustronne ,wykończone z dbałością o szczegóły.Powierzchnia: 64 m2Cena: 2800 złmiesiącNa nieruchomość składa się:- korytarz,- salon z wyjściem na duży ba...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (44 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15553640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21051068 15553640 Możesz wynająć wygodne, zadbane, dwupoziomowe, urządzone mieszkanie (a w zasadzie część domu) w cichej, spokojnej okolicy wśród lasów i łąk, z dala od miejskiego huku i zgiełku. Mieszkanie w niedalekiej odległości od Krakowa - ok. 60 km, Nowego Są...

Słopnice (Małopolskie, gm. Słopnice)

4 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15687039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasło – komfortowe mieszkanie na wynajem 23956327 15687039 Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu mieszkania zlokalizowanego w sercu Jasła - przy ul. Kołłątaja 251To doskonałe miejsce zarówno do życia, jak i pracy - zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Jasielskiego.W najbliższym otoczeniu znajdują się:szkoły,...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15381746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17288910 15381746 Dwupokojowe mieszkanie położone na Bemowie w pobliżu stacji metra.ROZKŁADSalon z aneksem kuchennymOddzielna sypialniaŁazienka z wcPrzedpokójKuchnia wyposażona: lodówko-zamrażarka, zmywarka, płyta indukcyjna. Duża szafa w sypialni i przedpokoju.W salo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
2010
15662501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23500147 15662501 Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o pow. 52,48 m2 - ul. Gen.Maczka, Wrocław - wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie w niskim, ogrodzonym budynku. Cicha, kameralna okolica w otoczeniu zieleni. Mieszkanie składa się z przestronneg...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15681555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Poznania. 5 min spacerem od Starego Rynku 23860409 15681555 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m2 w Poznaniu przy ulicy Szyperskiej, zaledwie 5 minut spacerem od Starego RynkuPiętro trzecie w niskim budynku 2003Mieszkanie w pełni umeblowana. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AG...

Poznań (Poznań-Stare Miasto), ul. Szyperska

2 950 PLN (55 zł/m2)

2
1
54 m2
2003
14983763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 6079724 14983763 Studio Centrum , najem krótkoterminowy mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na I piętrze w wyremontowanej kamienicy (elewacja, dach, klatka schodowa, domofon), Mieszkanie jest po remoncie, kompletnie wyposażone: Salon ( segment, łóżko dwuoso...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

2 650 PLN (48 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15662500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23500146 15662500 Do najmu mieszkanie znajdujące się na parterze domu dwurodzinnego położonego przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie jest duże, posiada dwa niezależne wejścia oraz możliwość korzystania z bardzo dużej, ogrodzonej działki (1000 m2). Budynek w całości je...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (41 zł/m2)

4
1
120 m2
1936
15606816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne 2 pokoje na Srebrnwj. 22347980 15606816 Oferta wynajmu , ładnego mieszkania , położonego na 1 piętrze ogrodzonego, budynku na Łódzkich Bałutach. Blisko parki, sklepy, market Lidl (ul.Polna),Biedronka oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Składa się z salonu z anekse...

Łódź (Łódź-Śródmieście), ul. Srebrna 13

1 850 PLN (50 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15639480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon, 2 pokoje 23043151 15639480 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bolesława Prusa 25 w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4-piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, zabezpieczonym domofonem. Mieszkanie składa...

Katowice (Ochojec), ul. Bolesława Prusa 25

1 870 PLN (48 zł/m2)

2
1
39 m2
1980