• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 142

14248263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 106698 14248263 StawarzA.pl Wynajmę atrakcyjne noclegi w samym centrum Rzeszowa. Komfortowe warunki,konkurencyjne ceny, doskonała lokalizacja. Istnieje możliwość negocjacjicen przy najmach długoterminowych.Serdecznie polecamy!!!Cena: 170 zł dobęNAJEMCA NIE PŁACI PRO...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

170 PLN (4 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15646868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23227401 15646868 Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Lublina – Krakowskie PrzedmieścieSzukasz przestronnego, wygodnego mieszkania w topowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy wynajem lokalu o powierzchni 45 m² przy ul. Krakowskie Przedmieś...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15197241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12329645 15197241 REZERWACJASzukasz mieszkania na wynajem w centrum Poznania z doskonałym dostępem do infrastruktury i komunikacji miejskiej, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych?Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania o pow. ok. 47 m², zloka...

Poznań (Grunwald), Józefa Chociszewskiego

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
1
47 m2
1953
15640267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23062652 15640267 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie blisko toru Stegny.Kompletnie umeblowane i wyposażone.Kuchnia w aneksie, oddzielna sypialnia, garderoba.Duża szafa w przedpokoju.W łazience kabina prysznicowa.Wygodna loggia.Miejsce parkingowe w cenie.W budynku rece...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2004
15056383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 8369149 15056383 Do wynajęcia wygodne mieszkanie dla 1 lub 2 osób.Otwarta przestrzeń, mieszkanie typu studio. Kuchnia umeblowana plus sprzęt AGD (zmywarka, lodówka). W łazience pralka i podręczna szafa. W dużym pokoju (25M) ogromna szafa z lustrami, kanapa, stolik po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
1997
15151048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 11035112 15151048 Do wynajęcia nowoczesna , jasna kawalerka z balkonem, położona na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku winda.Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, funkcjonalne i w pełni wyposażone.Do mieszkania należy również komórka lokatorska o powierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (100 zł/m2)

1
-
32 m2
2017
15571273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka Śródmieścieul. Nowolipie /A/sz 21564482 15571273 Kawalerka umeblowana z pralką i lodówką. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku 3 piętrowego. Blisko do Galerii Handlowej Arkadia . W pobliżu Metro Ratusz . Cena najmu 2200 plus opłaty licznikowe....

Warszawa (Śródmieście), ul. Nowolipie

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15661799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23488784 15661799 Jeżeli szukasz ciekawej oferty wynajmu mieszkania, w świetnej lokalizacji, cenisz sobie komfort, spokój, bezpieczeństwo oraz bliskość terenów zielonych, ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,87 m2 p...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 000 PLN (36 zł/m2)

2
1
55.87 m2
2012
15646737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23227081 15646737 ** Nowocześnie urządzone mieszkanie na Woli**Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Dzielnej. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu.Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnę...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (95 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15621851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22632692 15621851 Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu przy ul. Huculska 5, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy, tuż obok malowniczych Łazienek Królewskich. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, wysoką jakość wykończe...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (150 zł/m2)

3
2
80 m2
2016
15660522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23467005 15660522 Przestronny apartament z ogródkiem w sercu Miasteczka Wilanów – 113,2 m² 3 sypialnie garaż podziemny całodobowa ochronaZ przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 113,2 m², położone na prestiżowym osiedlu w Miasteczku Wilanów – m...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (82 zł/m2)

4
2
113.4 m2
2007
15660523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23467006 15660523 Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować:Luksusowo wykończony 140 m2 apartament w centrum Warszawy przy Placu Grzybowskim, w ekskluzywnym  budynku Apartamenty Grzybowska 4. Apartament składa się z 3 sypialni, pokoju dzienne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (143 zł/m2)

4
-
140 m2
-