• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 257

15831091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686035 15831091 Do wynajęcia niedawno odświeżone mieszkanie o powierzchni około 30m2 zlokalizowane na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej.W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z wannąMieszkanie częściowo umebl...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15874984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27522984 15874984 FUNKCJONALNIE URZĄDZONE MIESZKANIE TYPU STUDIO W ODRESTAUROWANEJ PRESTIŻOWEJ KAMIENICY PRZY AL. PIŁSUDSKIEGO, DZIELNICA STARE MIASTO. NIEOPODAL UCZELNIE UJ, AGH, ASP, UR. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zapr...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (76 zł/m2)

1
-
33 m2
1900
15872430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27493043 15872430 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 BALKONAMI, PARKINGIEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ. UL. PRANDOTY W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE, NIEOPODAL UEK, POLITECHNIKA, UNIWERSYTET ROLNICZY, OPOLSKA ESTAKADA. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI To jasne funkcjonalne m...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (69 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD 27. KWIETNIA. OPIS NIERUCH...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15713750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24444899 15713750 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11 PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 . piętrze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (85 zł/m2)

2
-
33 m2
2015
15585292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21880340 15585292 MIESZKANIE TYPU STUDIO Z 2 OGRÓDKAMI I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, BLISKO CENTRUM MIASTA W KAMERALNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RONDO CZYŻYŃSKIE. IDEALNE DLA OSOBY PRACUJĄCEJ LUB STUDENTA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPI...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15218634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 13004378 15218634 Lokal położony jest na poziomie -1. Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracji. Wejście do Lokalu jest z poziomu chodnika. Lokal posiada duże witryny.Lokal przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 140 PLN (90 zł/m2)

11
-
446 m2
-
15885067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27716651 15885067 Do wynajęcia spora powierzchnia biurowa po remoncie, położona w buirowcu klasy A połoźonym przy ul. Kamińskiego.Lokal położony jest na 1 piętrze i posiada dostęp do wspólnego węzła sanitarnego oraz przestrzeni socjalnej. Jest podzielony na 3 mniejsze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 560 PLN (49 zł/m2)

3
-
72 m2
2009
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15886221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal 260 m2 parter, Laski pod Warszawą. 27750383 15886221 Oferujemy na wynajem budynek 260 m2 do wykorzystania na cele: usługowe, biurowe, magazynowe, produkcyjne. Prowadzenie działalności ułatwia rozkład wszystkich pomieszczeń na parterze. Hala aktualnie przystosowana pod przygotowywanie cateringu. Wyposaż...

Laski, 3 Maja

10 000 PLN (38 zł/m2)

6
-
260 m2
-
15844217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26826125 15844217 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Gen Jankego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: - przedpokoju - dużego salonu (kanapa z funkcją spania, stolik kawowy, duże dwie szafy t...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 750 PLN (37 zł/m2)

2
-
47 m2
1980