• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 228

12551778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 861629 12551778 Oferta na wyłączność! Słoneczne mieszkanie z duzym balkonem. Oferujemy świeżą ofertę wynajmu SŁONECZNEGO mieszkania na zamkniętym osiedlu na Ochojcu. Lokalizacja: Katowice, ul.Fabryczna. Osiedle jest nowe w otoczonej enklawie ciszy i spokoju - wido...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

2 150 PLN (65 zł/m2)

2
-
33 m2
2017
15886241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27750699 15886241 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,22 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 PLN (39 zł/m2)

1
-
17 m2
2008
15886242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27750691 15886242 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 465 PLN (40 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
15881977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653692 15881977 LOKAL POD BIZNES W TOP LOKALIZACJI!!!Do wynajęcia budynek usługowo-magazynowy o powierzchni 150 m² w Łomży przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 70 (DPD).Lokal położony bezpośrednio przy jednej z głównych ulic miasta – duży ruch, świetna widoczność i ł...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

5 535 PLN (37 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15886234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne mieszkanie w centrum 27750676 15886234 Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu.Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym budynku i jest w pełni wyposażone , gotowe do zamies...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
54 m2
1925
15886227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27750665 15886227 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 194,16m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 543 PLN (39 zł/m2)

5
-
194 m2
2008
15879044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27606342 15879044 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,38 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 462 PLN (39 zł/m2)

2
-
63 m2
2008
15886228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27750666 15886228 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30,85 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 198 PLN (40 zł/m2)

1
-
30 m2
2008
15886235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy apartament blisko centrum z udogodnieniami 27750677 15886235 Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48 m², położone w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Malczewskiego w Gdańsku.Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu z 2022 roku i ...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (65 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15843652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26809105 15843652 Nowoczesne biuro 164,73 mkw ,8 gabinetów, klimatyzacja, ochrona.Do wynajęcia funkcjonalny, dwupoziomowy lokal biurowy o łącznej powierzchni 164,73 mkw, położony na IV i V piętrze budynku (wejście na poziomie IV piętra). Lokal znajduje się od strony o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

8
-
164 m2
1910
15840971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787661 15840971 Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 49,37 mkw. położony na parterze nowoczesnego osiedla z parkingiem zewnętrznym.Możliwość parkowania bezpłatnego tuż przed budynkiem.Lokal idealny na: biuro, gabinet lekarski lub weterynaryjny, sklep, salon fryzj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (90 zł/m2)

1
-
49 m2
2025
15879222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27610906 15879222 Do wynajęcia świeżo wyremontowana i gotowa do wprowadzenia się powierzchnia biurowa 200 m2 składająca się z ośmiu pokoi na II piętrze (całe piętro). Wykładzina podłogowa i wertikale w oknach. Budynek:Kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Pradze ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
200 m2
1996