• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 253

15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990
15876938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje z klimatyzacja i garażem 27558772 15876938 Nowoczesne 3 pokoje 2 łazienki klimatyzacja 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na Skoroszach. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę i funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (66 zł/m2)

3
2
80 m2
2022
15888477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo-handlowy w centrum Wejherowa 27814372 15888477 Oferuję na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo pożądanej lokalizacji przy ulicy Sobieskiego. Lokal bardzo reprezentacyjny, gustownie ...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

4 500 PLN (85 zł/m2)

3
-
53 m2
1950
15795725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26102680 15795725 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.550m2 położony na Ursynowe przy ul. Puławskiej. Reprezentacyjne wejście do budynku. Jest to jedyny lokal na piętrze. W skład którego wchodzą: recepcja, duże przestronne pokoje od 15 do 40m2, miejsce na archiwum lub ma...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (51 zł/m2)

12
-
550 m2
-
15562884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21385323 15562884 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15346237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16411865 15346237 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojwe na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie i łazienka. Okolica cicha, dużo zieleni, w sąsiedztwie sklepy, szkoły, przedszkola. Bardz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15877237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563372 15877237 Do wynajęcia lokal w bardzo dobrym standardzie. Cztery niezależne gabinety, łazienka, toaleta, kuchnia, recepcja. Możliwe jest również zostawienie widocznego na zdjęciach wyposażenia. Dodatkowo do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (75 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15865302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27292283 15865302 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo jest garderoba. Kuchnia z jadalnią. Łazienka z wanna i prysznicem....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
75 m2
1932
15865301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27292280 15865301 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo jest garderoba. Kuchnia z jadalnią. Łazienka z wanna i prysznicem....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
75 m2
1932
15860687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27182990 15860687 Do wynajęcia lokal na biuro położony w prestiżowej lokalizacji przy al. Szucha w sąsiedztwie Łazianek Królewskich i Parku Ujazdowskiego. Lokal znajduje się w cichym skrzydle kamienicy z widokiem na tereny zielone. Składa się z 5 pokoi, widnej kuchni,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (74 zł/m2)

5
-
170 m2
1936
15834393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26702849 15834393 Atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowa w doskonałym punkcie Mokotowa. Wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp bezpośrednio z ulicy powoduje, że miejsce jest idealne na siedzibę firmy. Lokal biurowy na parterze o powierzchni 254 m 2. Całodobow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (63 zł/m2)

10
-
254 m2
-
15871660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27472975 15871660 Do wynajęcia powierzchnia 75 m2 w piętrowym domu jednorodzinnym.Lokal znajduje się na 1 piętrze.Rozkład:- przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne pokoje- łazienka- toaleta- balkonDla firm szukających spokojnego miejsca do pracy.Dodatkow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
-
75 m2
-