• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 253

15861335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27204051 15861335 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15849120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26958962 15849120 Do wynajęcia lokal biurowy położony w przedwojennej kamienicy na Powiślu. Składa się z recepcji, sześciu gabinetów, kuchni oraz łazienki. Możliwe do wynajęcia dwa miejsca postojowe za dodatkową opłatą(400zł1szt). Czynsz administracyjny płatny jest do...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (61 zł/m2)

7
-
132 m2
1938
15821304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26618808 15821304 Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji Metro Zachód.W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem 730 820 800.Więcej interesujących ofert na naszej stronie www.coronanieruchomosci.plTreść niniejszego ogłoszenia ni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (103 zł/m2)

2
-
97 m2
2025
15761979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25396108 15761979 Prestiżowy biurowiec klasy A wyróżniający się ciekawym i niepowtarzalnym kształtem, zlokalizowany w centrum Warszawy. Oferuje łącznie 11.000 m2 powierzchni do wynajęcia na czternastu poziomach z parterem włącznie wraz z 3 poziomowym podziemnym parkin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 500 PLN (105 zł/m2)

11
-
586 m2
-
15566339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21478744 15566339 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 121,50 m2.Składa się z 3 pomieszczeń open space, sali spotkań, recepcji, kuchni, pomieszczenia technicznego. Toalety znajdują się w częściach wspólnych. Standard powierzchni obejmuje m.in. klimatyzację, system...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 505 PLN (70 zł/m2)

11
-
121 m2
-
15360683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16801866 15360683 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15360681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16801862 15360681 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15861334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27204047 15861334 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15562887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21385321 15562887 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15268154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14292262 15268154 Nowoczesny biurowiec w ścisłym Centrum Warszawy.Powierzchnia biurowa 212 m2 netto na 8piętrze.Doskonała widoczność budynku i ekspozycja najemcy. Możliwość dowolnej aranżacji powierzchni, open space jak i układzie gabinetowym. Istnieje również możliwo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 251 PLN (105 zł/m2)

11
-
212 m2
2018
15888642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819091 15888642 Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej,Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z :--pokój z balkonem z aneksem kuchennym--sypialnia--przestronny przedpokój z dużą szafą--łazienka z kabi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15888722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821479 15888722 KAMIENICA NOVA ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz umeblowany elegancki apartament na VI piętrze apartamentowc...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
1
38 m2
2012