• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 257

15835255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757684 15835255 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m2 przeznaczeniem usługowo-handlowym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Witolda....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (106 zł/m2)

2
-
66 m2
2022
15818451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649501 15818451 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które urządzone są w bardzo dobrym standardzie. Całe mieszkanie zos...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (79 zł/m2)

1
-
28 m2
1935
15818431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26649496 15818431 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563***WOLNE OD ZARAZ***Do wynajęcia 159 m powierzchni biurowej zlokalizowanej na 1. piętrze odrestaurowanej, wolnostojącej neogotyckiej kamienic...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 950 PLN (50 zł/m2)

7
-
159 m2
1908
15846313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26882212 15846313 2 pokoje z tarasem 49 m2 Ołtaszyn pierwszy najemOpiekun Oferty:Barbara BoberTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 23784***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania na wroc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (73 zł/m2)

2
-
49 m2
2025
15841357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26789325 15841357 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 93m2 przeznaczeniem usługowo-gastronomicznym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Wit...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 000 PLN (108 zł/m2)

2
-
93 m2
2022
15839780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26761072 15839780 Domy w zabudowie bliźniaczej 3 i 6 pokoi.Dodatkowo możliwość wynajmu domu wolnostojącego 6 - pokojowy.Opiekun OfertySvitlana LutsOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części w Pietrzykowicach.To miejsce doskonale spr...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

10 200 PLN (75 zł/m2)

6
-
136 m2
-
15831740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26697892 15831740 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o powierzchni użytkowej 70 m2 przy ul. Włodkowi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (36 zł/m2)

1
-
70 m2
-
15831043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26685753 15831043 Narożny lokal usługowo-biurowy 98,51m2, Port PopowiceOSOBA PROWADZĄCA SYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602 ***WOLNE OD ZARAZ***Lokal z witrynami na poziomie 0 w stanie developerskim przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Powierzchnia loka...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 000 PLN (102 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15818931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649517 15818931 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058*** We speak English ***Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone 2pok. mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w nowym budynku z windą, usytuowane na IIp.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15818916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 26649515 15818916 Dominika TądelSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602***WOLNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 240m2, 6pokoi, 3 łazienki, 2 garderoby, 4 miejsca postojowe z niepowtarzalnym widokiem, usytuowane w i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 000 PLN (54 zł/m2)

6
-
240 m2
-
15807010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26358725 15807010 OPIEKUN OFERTYPAWEŁ GRZESIKTEL. 602 101 602Wynajem Lokal handlowo-usługowy 140 m z antresoląWrocław Krzyki, skrzyżowanie ul. Przyjaźni i KrzyckiejPrzedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 140 m, zlokalizowany w ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 000 PLN (57 zł/m2)

3
-
140 m2
-
15797909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26159147 15797909 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2.Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej części Tyńca Małego, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, co zape...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

6 900 PLN (38 zł/m2)

5
2
180 m2
2010