• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 254

15821955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649544 15821955 Na wynajem mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microHOME Promenady.Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 ***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie: Nieruchomo...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15813682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 26563622 15813682 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Do wynajęcia utwardzony plac 9.000 m Pietrzykowice, gm. Kąty WrocławskieOferujemy do wynajęcia przestronny, utwardzony plac o powierzchni 9.000 m, idealny pod działalność magazynową, logistyczną lub usługow...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

35 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15812092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26465208 15812092 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA ***Nowy apartament premium 111 m2 4 pokoje taras 70 m2 Przedmieście OławskieSerdecznie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (113 zł/m2)

4
2
111 m2
2025
15812038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26458714 15812038 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Oferta na wynajem - świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 66 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w 2-piętrowym budynku na Sępolnie, w zielonej okolicy Wrocławia.Otoczenie nieruc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (74 zł/m2)

3
1
65 m2
1900
15799242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26184525 15799242 Przepięknie wykończone mieszkanie w nowej inwestycji blisko Rynku!Dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602***Wyłącznie w SDP NIeruchomości***(English description below...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (94 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15798551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26175891 15798551 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058***wolne od zaraz***Polecam do wynajęcia w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu przy ul. Zaułek Rogoziński na Różance w budynku z windą, III piętro. Mi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15763169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25418703 15763169 Do wynajęcia obiekt magazynowo-warsztatowy o pow. ok. 100 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się:- 2 x hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe,- pomieszczenie socjalne. Dwie bramy wjazdowe, okna PCV, pos...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

3 500 PLN (35 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15042890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka rolna 7877775 15042890 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDo wydzierżawienia dwie działki o łącznej pow. 2,0654 ha, położonej w malowniczej okolicy w miejscowości Nieżyn.Na jednej działce znajduje się zarybiony staw (szczupaki, karpie). Staw zasilany jest wodą z rowu melioracyjnego, możl...

Nieżyn (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

3 200 PLN

-
-
20654 m2
-
15715579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24494303 15715579 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDo wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament typu studio o pow. ok. 30 m3, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Będzinko, zaledwie 1,8 km od nadmorskiej plaży. Idealny dla osoby pracującej zdalnie, oczekującej ciszy i...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

2 350 PLN (78 zł/m2)

1
1
30 m2
2022
15189083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12079499 15189083 Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 29,81m2 na Osiedlu Baltin Blue położony ok 500 m od plaży w Sarbinowie. Apartament położony na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z windą. Składa się z salonu aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, an...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
-
29 m2
2020
14582506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 2885516 14582506 Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. ok. 120 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się:-hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe,- pomieszczenie socjalne. Jedna brama wjazdowa, okna PCV, posadzka betonowa + ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

3 500 PLN (29 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15756417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25252879 15756417 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remoncie, w pełni wyposażona poza pralką i RTV. Do nieruchomości przynależy jedn...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 900 PLN (56 zł/m2)

1
-
34 m2
1936