• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 255

15799506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26190872 15799506 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Romana Dmowskiego o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
2015
15853745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27058378 15853745 OPIEKUN OFERTYSVITLANA LUTSTEL. 602 101 602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 154,58 m, usytuowany na IV piętrze budynku z windą, w wyjątkowo atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji.Nieruchomość jest doskonale przys...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 700 PLN (50 zł/m2)

5
-
154 m2
-
15853746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27058377 15853746 OPIEKUN OFERTYSVITLANA LUTSTEL. 602 101 602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni ,58 m, usytuowany na IV piętrze budynku z windą, w wyjątkowo atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji.Nieruchomość jest doskonale przystos...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 750 PLN (65 zł/m2)

3
-
119 m2
-
15810630 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26414682 15810630 Hala o pow. ok. 250 m2, z dwoma bramami wjazdowymi, biurem oraz sanitariatami. Dodatkowo trzecie wejście wraz z bramą rozładunkową. Dostęp do obiektu przez całą dobę. Wymagana kaucja 15000 zł. W cenie czynszu 4 miejsca postojowe. Dodatkowo płatne med...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

7 500 PLN (30 zł/m2)

4
-
250 m2
-
15807461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26366297 15807461 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Lokal usługowy 106,48 m2 z witrynami w nowoczesnym budynku przy al. Armii Krajowej.Lokal na poziomie 0, w stanie deweloperskim do wynajęcia za 7.500 zł + opłaty eksploatacyjne. Do ceny należy doliczyć ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 500 PLN (71 zł/m2)

11
-
106 m2
-
15801069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26225849 15801069 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku w otoczeniu szkół językowych, szkoły malarstwa oraz salonu kosmetycznego świetn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 297 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15796539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26120438 15796539 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Lokal dostępny od zaraz, do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji. Polecam do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 108,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 800 PLN (100 zł/m2)

3
-
108 m2
2021
15835254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27057987 15835254 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w standardzie deweloperskim o powierzchni 200 m2 wraz z przeznaczeniem biurowo-usługowo-handlowym w świet...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
200 m2
-
15835258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27057984 15835258 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktelefon 602 101 602Polecam na wynajem atrakcyjny lokal usługowy z dużymi witrynami usytuowany na parterze budynku przy ul. Brylantowej, o powierzchni 113,79 m2.Lokal wykończony w wysokim standardzie.Lokal z witrynami na po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 800 PLN (60 zł/m2)

3
-
113 m2
2016
15838562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26733539 15838562 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego, wykończonego wysokim standardzie, w oparciu o materiały ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 600 PLN (69 zł/m2)

3
2
67 m2
2018
15829246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649621 15829246 OPIEKUN OFERTYPaweł GrzesikTel. 602 101 602DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM BELVEDERE PARK, UL. PRZYJAŹNINa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,53 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2015
15824813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649568 15824813 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na wynajem, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających najemców, łącząca p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 999 PLN (87 zł/m2)

3
2
92 m2
2020