• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 252

15815889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26593290 15815889 APARTAMENT 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomiedomu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej architekturze wnętrza .Mieszkanie składa się z ; - holu - małego sal...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (26 zł/m2)

3
-
135 m2
2000
15738957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24917272 15738957 LOKAL DO NAJMU, w prywatnym budynku, idealny na kreatywne Biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie.Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (45 zł/m2)

5
-
85 m2
1980
15888942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832499 15888942 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104,90 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 084 PLN (59 zł/m2)

6
-
104 m2
2013
15888940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832505 15888940 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 129,50 m2, na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 511 PLN (58 zł/m2)

3
-
129 m2
2013
15888947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832501 15888947 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 50-70 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 PLN (10 zł/m2)

1
-
86 m2
2016
15888939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832504 15888939 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 382 PLN (58 zł/m2)

6
-
179 m2
2013
15888948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832502 15888948 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

390 PLN (17 zł/m2)

1
-
23 m2
2020
15888945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832497 15888945 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 23 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 000 PLN (598 zł/m2)

2
-
92 m2
2020
15888943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832496 15888943 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 800 PLN (550 zł/m2)

1
-
96 m2
2016
15888938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832503 15888938 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 80 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 PLN (6 zł/m2)

1
-
150 m2
2016
15888944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832500 15888944 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 032 PLN (58 zł/m2)

5
-
104 m2
2013
15888941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832495 15888941 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w OKOLICACH ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

112 200 PLN (550 zł/m2)

1
-
204 m2
2016