• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 252

15888944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832500 15888944 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 032 PLN (58 zł/m2)

5
-
104 m2
2013
15888941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832495 15888941 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w OKOLICACH ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

112 200 PLN (550 zł/m2)

1
-
204 m2
2016
15888937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74 27832484 15888937 Szukasz komfortowego azylu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem oferujemy eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone przy ul. Nowogrodzkiej 74. To jedna z najbardziej prestiżowych loka...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15611905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22440063 15611905 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowego z częścią biurową o łącznej powierzchni 415m2, zlokalizowany w Piasecznie.Piętrowy kompleks zlokalizowany jest w Piasecznie przy ulicy Czajewicza blisko ul. Kościuszki.Na parterze budynku znajduje się częś...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

20 480 PLN (49 zł/m2)

12
-
415 m2
1980
15867851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny, usługowy. Centrum. 27352833 15867851 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy w centrum Białegostoku.> Wysoki parter, po...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15867373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gastronomiczny. galeria. 27344673 15867373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal gastronomiczny 20 m2. > Najlepsza, widoczna lokalizacja, centrum h...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 000 PLN (150 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15861043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia handlowo biurowa z placem 27195628 15861043 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu handlowo - biurowego w Białymstoku na terenie firm usługowych, hurtown...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

13 400 PLN (54 zł/m2)

4
-
250 m2
-
15888927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832471 15888927 Warszawa - Do wynajęcia: 4-osobowe biuro serwisowane na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowiz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 200 PLN (408 zł/m2)

1
-
25 m2
2004
15888934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832470 15888934 Warszawa - Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (378 zł/m2)

1
-
9 m2
2004
15865126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289188 15865126 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 PLN (80 zł/m2)

1
-
7 m2
2017
15888921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832155 15888921 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow. 37 m2 na parterze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Wołoskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 546 PLN (96 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15859532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168572 15859532 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1523 m2 na 30 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowiz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 470 PLN (120 zł/m2)

12
-
1523 m2
2020