• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 250

15888903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831853 15888903 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 495 m2, na 5 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 850 PLN (95 zł/m2)

11
-
495 m2
-
15859487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168438 15859487 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 2877 m2,na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

324 009 PLN (113 zł/m2)

11
-
2877 m2
-
15888896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831849 15888896 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 796 PLN (55 zł/m2)

2
-
232 m2
2010
15888895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27831848 15888895 Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1500 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

131 982 PLN (88 zł/m2)

1
-
1500 m2
2021
15888900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831852 15888900 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,21 m2 na 4 piętrze budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

972 PLN (61 zł/m2)

1
-
16 m2
1965
15888902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831845 15888902 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.199 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 722 PLN (29 zł/m2)

7
-
199 m2
2004
15888889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831839 15888889 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.133 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 824 PLN (29 zł/m2)

6
-
133 m2
2004
15888888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831838 15888888 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.189 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (29 zł/m2)

7
-
189 m2
2004
15888887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27831836 15888887 Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo -produkcyjna o pow.1936 m2 nw hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul.Kazimierza Wóycickiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 530 PLN (23 zł/m2)

1
-
1936 m2
2021
15888891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831834 15888891 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 PLN (70 zł/m2)

1
-
6 m2
2013
15888890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831840 15888890 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.179 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 147 PLN (29 zł/m2)

8
-
179 m2
2004
15888886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27831837 15888886 Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.3005m2 nw hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 125 PLN (23 zł/m2)

1
-
3005 m2
2021