• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 251

15888886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27831837 15888886 Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.3005m2 nw hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 125 PLN (23 zł/m2)

1
-
3005 m2
2021
15757620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25303825 15757620 Hala mieści się w budynku na terenie przemysłowym Niepołomic . Budynek murowany. Jedna duża brama roletowa z poziomu 0 od frontu hali . Hala jest idealna pod produkcje , są na słupach rozprowadzone w wielu miejscach gniazda prądowe . Hala ma og...

Niepołomice (Małopolskie, gm. Niepołomice)

10 700 PLN (25 zł/m2)

11
-
428 m2
1980
15888893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831835 15888893 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań na 4 osoby w Śródmieściu, na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 PLN (70 zł/m2)

1
-
6 m2
2006
15888892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831833 15888892 Warszawa - Do wynajęcia: 1-osobowe umeblowane biuro na 8 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (450 zł/m2)

1
-
6 m2
2017
14851372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 3385843 14851372 NIEPOŁOMICE hala około 2600 m2 . Proponowana powierzchnia około 2600 m2 jest już dostępna i gotowa do wynajmu od zaraz. Polecamy do najmu nowoczesną halę produkcyjno-magazynową w Niepołomicach. Łącznie powierzchnia pow. użytkowa całej hali li...

Niepołomice (Niepołomice) (Małopolskie, gm. Niepołomice)

67 600 PLN (26 zł/m2)

11
-
2600 m2
2022
15888880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831828 15888880 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 19,80 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katar...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 442 PLN (76 zł/m2)

1
-
19 m2
1980
15888878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27831820 15888878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 211,60 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 160 PLN (100 zł/m2)

9
-
211 m2
1960
15888879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831827 15888879 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 667 PLN (76 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15888877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831826 15888877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.132 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 172 PLN (69 zł/m2)

11
-
132 m2
2002
15888875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831824 15888875 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.650 m2 na 4 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 628 PLN (89 zł/m2)

1
-
650 m2
1991
15868514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383850 15868514 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 986 PLN (62 zł/m2)

12
-
1011 m2
1998
15887733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27792176 15887733 Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.512,44 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 163 PLN (118 zł/m2)

2
-
512 m2
2017