• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 319

15380492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17254796 15380492 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA przy ul. Jarzębinowej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, dojazd do ul. Jarzębinowej (droga gminna) z ul. Leśnej - droga nr ...; Teren mieszkaniowy, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ...

Kielno (Centrum kielna) (Pomorskie, gm. Szemud)

381 150 PLN (350 zł/m2)

-
-
1089 m2
-
15359373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16767087 15359373 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działki o łącznej powierzchni 186 825 m2 położone w kaszubskiej wsi Bór. Działki położone w sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 3km od jeziora w Chmielnie, 16km od Kartuz, 40 km od Gdyni oraz 45 km od G...

Szopa (Bór) (Pomorskie, gm. Sierakowice)

3 082 612 PLN (17 zł/m2)

-
-
186825 m2
-
15347780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16445565 15347780 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
15296006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15070209 15296006 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do węzła Gdynia Wielki Kack (S6 i S7) około 1km.Teren o powie...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

10 000 000 PLN (790 zł/m2)

-
-
12653 m2
-
15282352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14655916 15282352 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15228581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 13296498 15228581 Oferta bez prowizji Obiekt magazynowy o powierzchni 500m2 położony w miejscowości Wocławy koło Gdańska.Bardzo dobry punkt komunikacyjny, zaledwie kilka minut drogi od trasy S7, a kilkanaście od portu, autostrady czy centrum Gdańska.Magazyn 500m2, wys...

Wocławy (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

15 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
500 m2
2014
15209283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 12686394 15209283 Oferta bez prowizji Obiekt magazynowy o powierzchni 1000m2 położony w miejscowości Wocławy koło Gdańska.Bardzo dobry punkt komunikacyjny, zaledwie kilka minut drogi od trasy S7, a kilkanaście od portu, autostrady czy centrum Gdańska.Magazyn 1000m2, w...

Wocławy (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

30 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
1000 m2
2014
15171690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 11605257 15171690 Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod potrzeby Klienta.Teren ogrodzony, utwardzony płytami betonowymi,...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

49 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
15170918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11576899 15170918 Piękny apartament w Sierra Golf Apartments!ZaletyBardzo ciche i ciepłe mieszkanie na 1 piętrzeNowoczesny wystrójSzybkie wydanieOkolicaPętkowice znajdują się w bliskiej odległości od Wejherowa (3 minuty), co sprawia, że mieszkańcy mają dostęp do różny...

Pętkowice (Sierra golf resort) (Pomorskie, gm. Wejherowo)

700 000 PLN (13 208 zł/m2)

3
1
53 m2
2015
15108858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 10004416 15108858 Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do węzła Gdynia Wielki Kack (S6 i S7) około 1km.Tere...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
14880749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 3869764 14880749 Lokal pod usługi gastronomiczne, położony w Sea Towers w Gdyni. Nadmorska lokalizacja, a zarazem bliskość centrum miasta czy portu jak i głównych szlaków komunikacyjnych Gdyni sprawiają, że miejsce stało się bardzo atrakcyjne. Dodatkowo Gdynia, w gru...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

30 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
554 m2
2009
11844169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 470392 11844169 Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce. Paraszyno jest to niewielka miejscowość położona ok. 20 km od Wejherowa i 24 km od Lęborka.Posiada powierzchnię 59 200 m2. Działka jest częściowo porośnięta drzewami, posiada ni...

Paraszyno (Pomorskie, gm. Łęczyce)

549 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
59200 m2
-