• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 316

15799339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185716 15799339 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie Parku Bolimowskiego. Lokalizacja. Działka położona jest w otulinie Parku Bolimowskiego, w miejscowości Sokule, zaledwie kilka kilometrów od centrum Wiskitki (...

Wiskitki (Sokule) (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15799340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26185710 15799340 Na sprzedaż atrakcyjny grunt w miejscowości Secyminek w gminie Leoncin. Grunt ten jest doskonałą inwestycją dla firm zainteresowanych budową osiedla domków jednorodzinnych. Ze względu na korzystne położenie oraz warunki terenowe, działka spełnia wszy...

Leoncin (Secyminek) (Mazowieckie, gm. Leoncin)

1 337 777 PLN (27 zł/m2)

-
-
49680 m2
-
15799318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185445 15799318 Na sprzedaż grunt inwestycyjny 8 400 mkw. – Wilcza Wólka (gmina Prażmów, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie, tylko 30 minut od Warszawy!Działka znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni od 1 200 m...

Prażmów (Wilcza wólka) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 075 200 PLN (128 zł/m2)

-
-
8400 m2
-
15799316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185443 15799316 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Podzborów w gminie Ceków-Kolonia.Położony jest w dogodnej lokalizacji, blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Odległość do największych miast wynosi około 100 km: Poznań, Wrocław, ...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

1 080 338 PLN (131 zł/m2)

-
-
8253 m2
-
15793137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26031597 15793137 Samodzielny budynek biurowy w Gdyni Orłowie przy ul. Wierzbowej.Znakomita lokalizacja - cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, a jednocześnie niedaleko Alei Zwycięstwa i ul. Wielkopolskiej, które zapewniają dobry dojazd do cent...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

13 000 PLN (41 zł/m2)

12
-
316 m2
2010
15780083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25797032 15780083 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (11 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15776994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25726040 15776994 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15772126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25601938 15772126 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż obiekt komercyjny z zabudową biurowo – magazynową.Powierzchnia gruntu – 8471 m.kw w której skład wchodzi :- droga dojazdowa asfaltowa nr 116– 774 m.kw,- prac utwardzony pł...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 500 000 PLN (3 440 zł/m2)

11
-
1599 m2
1980
15771376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25580263 15771376 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny magazyn przy obwodnicy Trójmiasta Magazyny - 20km od portu w Gdańsku (DCT) i 30km od portu w Gdyni (BCT), 10km od lotniska.Standard budynku:- wysokość składowania netto:5,6–...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

61 740 PLN (18 zł/m2)

1
-
3430 m2
2013
15770584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25556423 15770584 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o łącznej powierzchni 5 500m2 (możliwość najmu mniejszej powierzchni od 500m2).Hala dostępna będzie od 06.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 13 bram z pozio...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

110 000 PLN (20 zł/m2)

1
-
5500 m2
2025
15760508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25358632 15760508 Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Lokalizacja:Obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku Kokoszkach. 1,5 km od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta, 6...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

69 020 PLN (70 zł/m2)

10
-
986 m2
2025
15760510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25358631 15760510 Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Lokalizacja:Obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku Kokoszkach. 1,5 km od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta, 6...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

34 510 PLN (70 zł/m2)

10
-
493 m2
2025