• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15868103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27364777 15868103 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest przy ul. Gandhiego, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy wygodę codziennego życia z doskonałą komunikacją. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
1953
15861750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27211071 15861750 Contact me should you need more information in Eglish.Opiekun ofery:Kacper Kurczaktel.: 602-101-602Otoczenie nieruchomościMieszkanie zlokalizowane jest na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63, w dobrze skomunikowanej części Łodzi. W najbliższej okolicy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (9 643 zł/m2)

1
-
28 m2
1975
15829249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649613 15829249 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części miasta z rozwiniętą infrastrukturą. W najbliższym otoczeniu znaj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15829247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649615 15829247 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym: zaledwie kilka minut drogi do centrum handlowo - rozrywkowego Manufaktura, w zasięgu Parku Staromiejskiego i Parku...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (8 658 zł/m2)

2
1
38 m2
1992
15805398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26307568 15805398 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły przy ul. Obrońców Westerplatte 6a. W zasięgu spaceru Park Ocalałych i Park Helenów. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej i zielonej okolic...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

219 000 PLN (6 441 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15844204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26824289 15844204 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze bloku, z wejściem od strony wewnętrznego podwórza.To idealna propozycja...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15828457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649608 15828457 Opis lokalizacji: Mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni.Opiekun oferty: Monika Bistułatel.602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Kasprzaka. B...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

355 000 PLN (9 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15828086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649601 15828086 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części Bałut. W okolicy dostępne są przedszkola, szkoły, sklepy oraz punkty usługowe, co sprawia, że lokalizacja jest przyjazna dla ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (7 311 zł/m2)

2
1
45 m2
1973
15797126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26137694 15797126 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Kawalerka zlokalizowana na łódzkich Bałutach, na osiedlu Doły. Doskonale skomunikowana z centrum miasta z rozwiniętą infrastrukturą handlowo - usługową, idealna dla osób cenią...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

159 000 PLN (6 115 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15887797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27795247 15887797 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz ciszę, niskie piętro i widok na drzewa? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15028936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7395702 15028936 Pięknie położony dom z użytkowym poddaszem, z ciekawym projektem, do wykończenia w swoim stylu. Wg projektu powierzchnia domu wynosi ok. 500 m2.Na parterze znajdują się: przestronny salon (55 m2) duża jadalnia z kuchnią spiżarnia toaleta i garderoba ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 521 zł/m2)

7
3
497 m2
2012
15888789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27825431 15888789 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę .Lokalizacja:Łódź Bałuty Marysin, ul. PorzeczkowaDziałka w cichej, zielonej okolicy, ale znakomicie skomunikowanej okolicy.Opis:Działka o powierzchni 507m2, zabudowana z b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (1 142 zł/m2)

-
-
507 m2
-