• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15793896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26053083 15793896 2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Idealne pod inwestycję najmu długoterminowego dla studentów Kampusu UJ lub dla klienta indywidualnego.W cenie duża piwnica.LOKALIZACJA:Budynek znajduje się przy ulicy Chmieleniec na...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (13 552 zł/m2)

2
1
49.44 m2
2001
15791464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Prądnik Biały - OGRÓDEK!! Rabat 50 000 zł 25992022 15791464 Brak Podatku PCC Brak prowizji dla BiuraPromocja Jesień 2025 r cena obniżona o 50 000 zł!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,46 m2 ,mieszczący się na parterze  czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku z windą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

712 362 PLN (14 841 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15727800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24724169 15727800 Duże 4 pokoje – balkon, piwnica, świetna lokalizacjaPrzestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,84 m² znajduje się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku. W skład lokalu wchodzą:-salon (21,90 m²) z wyjściem na balkon,-oddzielna kuchnia (7,22 m²...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (10 379 zł/m2)

4
2
80.84 m2
1991
15799335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26185581 15799335 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty. Oferta inwestycyjna.Ze względu na położenie w centrum Krakowa to mieszkanie może stanowić doskonałą inwestycję dzięki wysokiemu p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (18 207 zł/m2)

2
1
35.7 m2
2024
15797557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26152145 15797557 Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokości 2,81 m, zlokalizowane w sercu Nowej Huty – na osiedlu Zgody, niedaleko Placu Centralnego. Lokal znajduje się drugim piętrze budynku czteropiętrowego z 1957 ro...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

579 000 PLN (11 860 zł/m2)

2
1
48.82 m2
1957
15799331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26185557 15799331 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty, Stare Miasto.Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6-...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15730754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24784133 15730754 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupaku inwestycyjnego o łącznej powierzchni 65,75 m², położonych w zadbanej kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie – zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Głównego. To ide...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

867 000 PLN (19 982 zł/m2)

2
1
43.39 m2
1893
15726093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24692254 15726093 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego penthouse’u położonego w samym sercu Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, wysoki standard wykończenia oraz komfort życia w prestiżowej lokalizacji. LOKALIZACJA:Apartament znajduje si...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 400 000 PLN (40 000 zł/m2)

3
2
135 m2
2007
15798593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26176460 15798593 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.6 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty 10C.Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budyn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

653 000 PLN (19 988 zł/m2)

2
1
32.67 m2
2024
15798400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26167188 15798400 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Banacha, os. Górka Narodowa. Świetna propozycja inwestycyjna - wynajęte mieszkanie przynosi stały, pasywny dochód.Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (18 852 zł/m2)

1
1
30.5 m2
2020
15798401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26167187 15798401 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży wyposażoną kawalerkę z dużym balkonem przy ul.Rydlówka, rejon Podgórze-Mateczny. Świetna propozycja inwestycyjna - wynajęte mieszkanie przynosi stały, pasywny dochód.Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m2 położone...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (21 950 zł/m2)

1
1
28.93 m2
2021
15731608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24795705 15731608 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² zlokalizowane przy ul. Kantora 7 w Krakowie (Śródmieście).Lokal znajduje się na ostatnim, 4. piętrze i składa się z dużego pokoju, kuchni z miejscem na jadalnię, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynal...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

520 000 PLN (13 684 zł/m2)

1
1
38 m2
-