• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15756217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25246472 15756217 Przestronne mieszkanie 51.09 m² z dużym balkonem i piwnicą – ul. Fatimska, Kraków (Nowa Huta) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, zadbanego mieszkania o powierzchni 51.09 m², zlokalizowanego w spokojnej części Krakowa,...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (12 703 zł/m2)

2
1
51.09 m2
1980
15656056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23403926 15656056 Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m², z dodatkową przestrzenią ok. 15 m² na poddaszu – idealne na domowe biuro, pokój relaksu czy strefę hobby. Nieruchomość znajduje się ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (9 514 zł/m2)

4
2
105 m2
2005
15756454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25253734 15756454 Mieszkanie w stanie deweloperskim w zabytkowej kamienicy – Stare Miasto, ul. Helclów Zespół Annderson oferuje dwa mieszkania o łącznej powierzchni 68 m², położone na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w sercu Starego Miasta, przy ul. Helclów.Szczeg...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

2
2
68 m2
1900
15796265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26114562 15796265 TYLKO U NAS! Posiadamy klucze do nieruchomości!3-pokojowe mieszkanie przy ul. Barbary w Krakowie – gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 71m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 000 PLN (11 972 zł/m2)

3
1
70.83 m2
1990
15647675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23239390 15647675 Oferta Sprzedaży Mieszkania w Krakowie Nowej Hucie Lokalizacja: Osiedle Handlowe, Kraków Nowa Huta Typ: Mieszkanie 2-pokojowe Powierzchnia: 51,3 m2 Opis: Jasna kuchnia, łazienka, przedpokój Przestronne, jasn...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (11 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15796276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26115550 15796276 Polecamy do sprzedaży: przestronne , trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane na wysokim parterze, czterokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie posiada duży balkon, jest dobrze doświetlone, przed oknami znajduje się zieleń Lokal nadaje...

Kraków (Bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (13 710 zł/m2)

3
-
62 m2
2012
15482927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19553291 15482927 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na wysokim 14 piętrze, z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Mieszkanie o pow. 46.76 m2 składa się z przedpokoju, łazienki z WC, sypialni i pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Przyna...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 999 PLN (21 386 zł/m2)

2
1
46.76 m2
2022
15575930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21664333 15575930 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

821 589 PLN (13 700 zł/m2)

3
1
59.97 m2
2025
15795305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26093170 15795305 Private House Brokers ma przyjemność zaoferować na sprzedaż atrakcyjny Apartament zlokalizowany na krakowskich Dębnikach, przy ul. Pawlickiego LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w wybudowanym w 2013 roku apartamentowcu zlokalizowanym na ogrodzonym i...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 350 000 PLN (17 502 zł/m2)

5
1
134.27 m2
2013
15539273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20809248 15539273 Dwustronne, 3 pokoje w centrum Nowej Huty Dwustronne mieszkanie – ekspozycja północny-wschód południowy-zachód Możliwość montażu klimatyzacji Przestronne wnętrza – 2 niezależne pokoje + jasna kuchnia z jadalnią Balkon z widokiem na park z pi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 000 PLN (13 052 zł/m2)

3
1
70.41 m2
1952
15716278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24510557 15716278 Dwustronne 3-pokoje do wejścia! Balkon i garaż!Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową i komunika...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (14 461 zł/m2)

3
2
76 m2
2006
15542534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20876245 15542534 Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i piwnicą – idealne dla rodziny lub inwestora! Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 73 m² Lokalizacja: ul. Bujaka, Kurdwanów Odkryj nieruchomość, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i wygodę życia w zielo...

Kraków (Kurdwanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (10 880 zł/m2)

4
1
73.44 m2
2005