• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15759970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25347217 15759970 Wyjątkowość tego miejsca zaczyna się od światła.Na ostatnim piętrze kameralnej willi miejskiej przy Korzeniowskiego 21C, 60,77 m² otwartej przestrzeni rozlewa się na zieleń – przez szerokie drzwi HS salon i sypialnia patrzą na niezabudowaną oazę. Tu ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (23 038 zł/m2)

3
1
60.77 m2
2018
15722413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24618738 15722413 Nie każdy szuka miejsca, które stanie się jego jedynym domem.Niektórzy wybierają przestrzeń, która ma być sceną ich życia — gotową na wieczory pełne śmiechu, zapach grillowanych potraw i spojrzenia skierowane daleko, na światła miasta.Ten apartament ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 000 PLN (29 729 zł/m2)

3
1
67.24 m2
2021
15737797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24892420 15737797 Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią i 2 miejscami parkingowymi ul. Władysława Łokietka, Kraków – Krowodrza Górka.Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 53 m² (47 m² mieszkalnej + 6 m² loggia)Piętro: 210 blok z windą (...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15516324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20289187 15516324 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście, u zbiegu ulic Łobzowskiej i Spasowskiego - ogrzewanie MPEC.LOKALIZACJA: Kamienica położona jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Łobzowskiej, kilkaset metrów od Rynku Głównego. Na niezwykłą atrak...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

795 000 PLN (24 469 zł/m2)

2
1
32.49 m2
1970
15737029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24882884 15737029 Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lindego 2 od NOHO InvestmentLindego 2 - Widok na przyszłośćLINDEGO2 to inwestycja w wyjątkowej lokalizacji na mapie Krakowa. To coś więcej niż mieszkanie – to komfort życia, bezpi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

793 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
44.08 m2
2026
15584402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21860921 15584402 Zapraszamy do zakupu unikalnego mieszkania o powierzchni 43,78 m², położonego w starannie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej – jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Krakowa. To oferta dla tych, którzy cenią nie tylko prestiż, al...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

959 000 PLN (21 905 zł/m2)

1
1
43.78 m2
-
15792671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26024432 15792671 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,57 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2013 roku przy ul. Wielickiej 42C w Krakowie. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (18 280 zł/m2)

3
1
70.57 m2
2013
15777790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736965 15777790 Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 z tarasem w inwestycji Apartamenty Novum przy ulicy Rakowickiej.Apartamenty Go położone są w sąsiedztwie trzech uniwersytetów, w samym centrum Krakowa w bliskim sąsiedztwie Dworca Główn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (24 183 zł/m2)

2
1
41.31 m2
2013
15776563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25712408 15776563 Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Targowej. To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do życia, a także dla inwestorów — dzięki osobnym pokojom i oddzielnej kuchni mies...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 340 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
1
76 m2
1960
15764293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25444917 15764293 IDEALNA LOKALIZACJA BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIALOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ulicy św. Łazarza w Krakowie, w centrum Krakowa. W pobliżu wiele punktów usługowych oraz dostęp do przystanków komunikacji miejskiej umożliwiających komforto...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (19 295 zł/m2)

1
1
44 m2
-
15771533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25585405 15771533 homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość na sprzedaż2 pok. mieszkanie z możliwością wyodrębnienia 3 pokoju, duży ogród o powierzchni 300 m2LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Lema 15C, tuż obok Tauron Areny.I...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 160 000 PLN (19 595 zł/m2)

3
-
59.2 m2
2019
15765044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25461493 15765044 Private House Brokers oferuje nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3. pokoju – Grzegórzecka 79F, KrakówNa sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,37 m², położone w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki, przy ul...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 000 PLN (22 335 zł/m2)

2
-
50.37 m2
2017