• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15737845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24895151 15737845 TYLKO U NAS! Posiadamy klucze do nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kurkowej w Krakowie.LOKALIZACJA:Stare Miasto - dla niektórych to marzenie, dla innych slogan reklamowy. Dla mieszkańc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 000 PLN (19 690 zł/m2)

2
1
35.45 m2
2001
15779892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25793405 15779892 Zapraszamy do zakupu niepowtarzalnego mieszkania o powierzchni 46,69 m², zlokalizowanego w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej – jednej z najbardziej urokliwych i prestiżowych części Krakowa. To doskonała propozycja dla osób poszu...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (19 255 zł/m2)

2
-
46.69 m2
-
15733535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24804839 15733535 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ulicy Obozowej na krakowskiej dzielnicy Ruczaj. W pobliżu przystanek autobusowy, a także liczne punkty handlowo - usługowe, a także ośrodki oświaty oraz przychodnie. Dodatkowym atutem jest bliskość Lasu Bork...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (10 812 zł/m2)

2
2
55.4 m2
-
15711253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24395579 15711253 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krowodrzy, w przedwojennej kamienicy z 1920 roku.Mieszkanie dostępne w sprzedaży do 05.09. po tym czasie wraca do oferty wynajmu. Przestrzeń 68,9 m², wysokie na ponad 3 metry sufity i duże okna tworzą niepowtarzalny klima...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (13 774 zł/m2)

3
1
68.9 m2
1920
15713723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24444896 15713723 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Rydlówka w KrakowieLokalizacja:Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (18 871 zł/m2)

2
-
35.77 m2
2025
15729645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766397 15729645 Private House Brokers oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zielińskiej w dzielnicy Prądnik BiałyLOKALIZACJA: Mieszkanie przy ul. Zielińskiej, w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie, znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, idealnej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (15 759 zł/m2)

2
1
50.13 m2
2012
15729484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761994 15729484 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni blisko 12 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku – Apartamenty Radzikowskiego. Lokal mieści się na ostatnim, 6. piętrze budynku, z ekspozycją na zachód – co zapew...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 500 PLN (16 599 zł/m2)

2
1
39.13 m2
2025
15725273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24673479 15725273 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Idealna okazja dla osób pragnących stworzyć przestrzeń według własnego projektu lub inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem.KONTAKT:Konrad Trzop 575 279 123 LOKALIZACJ...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (10 055 zł/m2)

4
1
72.5 m2
-
15584397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21860923 15584397 Zapraszamy do zakupu unikalnego mieszkania o powierzchni 37,70 m², położonego w starannie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej – jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Krakowa. To oferta dla tych, którzy cenią nie tylko prestiż, al...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

739 000 PLN (19 602 zł/m2)

1
1
37.7 m2
-
15579340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21744819 15579340 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35,8 m², zlokalizowanego w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Wenecja w Krakowie. To idealna propozycja dla osób ceniących styl, komfort i wysoką jakość wykończenia.LOKALIZACJAM...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

795 000 PLN (22 207 zł/m2)

1
1
35.8 m2
1933
15456453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18983768 15456453 Odkryj swoje nowe miejsce w Krakowie!Przyjazne mieszkanie w Apartamentach WielickaUmów się na prezentację i poznaj więcej szczegółów zanim zrobi to ktoś inny: 536 411 123 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w inwest...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (16 931 zł/m2)

2
-
46.6 m2
2014
15507795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20106733 15507795 homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań na Podgórzu przy ul. Rydlówka, znajdujących się zaledwie 10 minut od urokliwej dzielnicy Kazimierz. Mieszkania wykończone na wysoki standard, przynoszące stały dochód z w...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 280 000 PLN (20 645 zł/m2)

2
-
62 m2
2024