• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15456453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18983768 15456453 Odkryj swoje nowe miejsce w Krakowie!Przyjazne mieszkanie w Apartamentach WielickaUmów się na prezentację i poznaj więcej szczegółów zanim zrobi to ktoś inny: 536 411 123 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w inwest...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (16 931 zł/m2)

2
-
46.6 m2
2014
15507795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20106733 15507795 homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań na Podgórzu przy ul. Rydlówka, znajdujących się zaledwie 10 minut od urokliwej dzielnicy Kazimierz. Mieszkania wykończone na wysoki standard, przynoszące stały dochód z w...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 280 000 PLN (20 645 zł/m2)

2
-
62 m2
2024
15584404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21860924 15584404 Zapraszamy do zakupu unikalnego mieszkania o powierzchni 34,63 m², położonego w starannie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej – jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Krakowa. To oferta dla tych, którzy cenią nie tylko prestiż, al...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (19 607 zł/m2)

1
1
34.63 m2
-
15505449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20050722 15505449 homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w stanie deweloperskim na Podgórzu przy ul. Rydlówka, znajdujące się zaledwie 10 minut od urokliwej dzielnicy Kazimierz.LOKALIZACJA:Inwestycja powstała w doskonale skomuniko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

935 000 PLN (14 865 zł/m2)

3
1
62.9 m2
2024
15065295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8678760 15065295 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, idealnego pod inwestycję, w świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. PielęgniarekOFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! NIERUCHOMOŚĆ OBECNIE WYNAJMOWANA*LOKALIZACJA:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 000 PLN (21 564 zł/m2)

2
1
51.01 m2
2014
15773865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25639887 15773865 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sas-Zubrzyckiego na osiedlu Wola Duchacka.Tylko 6 minut od CH Bonarka City Center! Świetna lokalizacja z szybkim dostępem do centrum Krakowa oraz wszystkich najważniejszych punktów usługowych i komunikacyjnyc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

512 100 PLN (14 225 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15740698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24956158 15740698 Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkania o powierzchni 37,30 m², położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku.Mieszkanie dwupokojowe – ul. Na Kozłówce, Kraków Bieżanów - Prokocim.Układ mieszkania: salon z aneksem kuchenn...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

580 000 PLN (15 550 zł/m2)

2
1
37.3 m2
1970
15781412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25828066 15781412 REZERWACJA ! GOTOWE DOMY ZAKUP NIERUCHOMOŚCI BEZ ZEZWOLENIA Z MINISTERSTWA Kraków, WróblowiceSwoszowice, ul. Krzyżańskiego. Inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie ! SEGMENT M06 - OGRÓD 190m Jako wyłączne biuro ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 199 000 PLN (9 828 zł/m2)

4
-
122 m2
2024
15785365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877232 15785365 Zespół Annderson oferuje do sprzedaży przestronny lokal o łącznej powierzchni 82,66 m², w tym piwnica 15 m², ul. Jana Sobieskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych, nieprzechodnich pokoi oraz funkcjonalnej kuchni. Posiada stolarkę okienną z drewn...

Kraków (Piasek) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (12 086 zł/m2)

3
1
82.66 m2
1903
15774689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25655206 15774689 45 metrów rozsądku na Wzgórzach.. Mieszkanie, które nie udaje więcej, niż oferuje — czyste linie, jasna kuchnia, funkcjonalność i przestrzeń gotowa do życia.Dwupokojowe, dwustronnie doświetlone z dużym balkonem i widokiem na zieleń.Tu nie potrzebuje...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

634 000 PLN (14 061 zł/m2)

2
1
45.09 m2
1978
15781655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25832408 15781655 2-pokoje do wejścia. Garaż i 10 mkw. balkonu!Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną infrastrukturą h...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (16 400 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15734931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24846013 15734931 KAWALERKA PRZY UL. KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ Z BALKONEM, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 36,76 m2 zlokalizowaną na Górce Narodowej. MIESZKANIE: Znajduje s...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

534 000 PLN (14 833 zł/m2)

1
-
36 m2
2002