• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15613049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22459815 15613049 Oferujemy do sprzedaży pakiet 3 kawalerek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 65,63 m2 zlokalizowanych na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerki które znajdują się na 2 piętrze w pięknie odresta...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 706 380 PLN (26 252 zł/m2)

1
-
65 m2
1910
15741368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24970076 15741368 PRZESTRONNE 2- POKOJOWE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI - BARDZO BLISKO PARKU KRAKOWSKIEGO N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 zlokalizowanego przy ul. Czarnowiejskiej. Mieszkanie znako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

937 000 PLN (17 679 zł/m2)

2
-
53 m2
1938
15613040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22459612 15613040 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 19,72 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy. ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

512 720 PLN (26 985 zł/m2)

1
-
19 m2
1910
15234140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13459340 15234140 PRĄDNIK CZERWONY- 3 POKOJOWE Z BALKONEM N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o pow. 71,8m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku 3- piętrowym z 1995 roku. BUDYNEK: zadbany, osiedle ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 070 zł/m2)

3
-
71 m2
1995
15743977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25028795 15743977 N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio, położone przy ul. Łokietka w inwestycji "Armada Garden". Dzielnica Prądnik Biały w rejonie ulic Rybałtowskiej i Pachońskiego. Ciche, kameralne osied...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (15 594 zł/m2)

1
-
32 m2
2016
15670437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23647832 15670437 N20 Nieruchomości z przyjemnością oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie przy ul. Św. Łazarza, położone w sercu rozwijającej się dzielnicy Wesoła. Cicha, spokojna uliczka w centrum Krakowa gwarantuje doskonałą równowagę pomiędzy miejskim życie...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
-
75 m2
1922
15566972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21487411 15566972 ATRAKCYJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SKOTNIKACH N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej części osiedla "Zielona Polana" przy ulicy Federowicza. Osiedle wyróżnia...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (16 379 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15714178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24453583 15714178 POCZUJ KLIMAT STAREGO MIASTA — ZAMIESZKAJ W OTOCZENIU SZTUKI I ZIELENI N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż unikatową kawalerkę w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, przy ulicy Rajskiej — miejscu, gdzie histori...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (22 107 zł/m2)

1
-
28 m2
1910
15760714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25365407 15760714 N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Klinach Borkowskich Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w cichej, zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie o pow. użytkowej 51,58 m² znajduje si...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 000 PLN (14 667 zł/m2)

3
-
51 m2
2015
15578515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21728538 15578515 Twoje nowe mieszkanie z duszą – Łagiewniki, ul. ZakopiańskaZbrojarzy Szukasz mieszkania, które ma charakter, solidne mury i mnóstwo potencjału? To 73 m² przestrzeni na 3 piętrze klimatycznej kamienicy z 1920 roku jest jak biała karta – czeka, aż nada...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15770388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25554084 15770388 Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,07 m2 położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Zachodniej (Ruczaj, Dębniki). To oferta, która sprawdzi się zarówno jako wygodne lokum dla rodziny z dz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

798 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
-
57 m2
2012
15618994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22575902 15618994 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 5-pokojowe mieszkanie na os.Złocień, dz. Bieżanów-Prokocim. Rzeczywista powierzchnia po podłodze ok. 100 m2.Mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z 2023 roku, brak windy. Składa się z przedpokoju, 4...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (18 074 zł/m2)

5
2
87.97 m2
2023