• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15549743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20947160 15549743 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem przy ulicy Karola Bunscha, RuczajDębniki.Budynek z 2022 roku, nowoczesna architektura, 2 windy, zagospodarowany teren wokół budynku. Mieszkanie położone na...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

765 000 PLN (17 791 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15483137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556426 15483137 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w dzielnicy Stare Miasto. Oferta inwestycyjna, gwarantowany dochód pasywny.Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się z przedpokoju, łazienki z WC, jadalni z kuchnią, dwóch osobnych p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (17 969 zł/m2)

2
1
64 m2
1910
15724487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24657768 15724487 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.3-pokojowe mieszkanie z piwnicą Azory, 44 mNa sprzedaż mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
-
44 m2
1974
15771245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25573730 15771245 N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - apartament o powierzchni 103 m², położony zaledwie 500 metrów od Rynku Głównego. Kamienica z 1938 roku przy ul. Wielopole to przykład eleganckiego, międzywojennego modernizmu pr...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 000 PLN (24 757 zł/m2)

4
-
103 m2
1938
15604908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22296699 15604908 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem na Prądniku Białym N20 Nieruchomości z dumą prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem , położonego w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

793 295 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15620813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22612064 15620813 TRZY POKOJE LOGGIA DUŻA PIWNICA PO GENERALNYM REMONCIE N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży gotowe do zamieszkania 3-p okojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 56,67 m2 , usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym blok...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 804 zł/m2)

3
-
56 m2
1980
15573320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21606893 15573320 4 POKOJOWE MIESZKANIE DLA TWOJEJ RODZINY RUCZAJ - UL. KOBIERZYŃSKA N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,60 m2 , usytuowane na trzecim piętrze budynku z 2000 roku, przy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (13 579 zł/m2)

4
-
95 m2
2000
15604922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22296700 15604922 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Prądniku Białym N20 Nieruchomości z dumą prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem , położonego w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

823 297 PLN (13 954 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15382982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17316592 15382982 KAWALERKA KOZŁÓWEK *zdjęcia należą do Właściciela oferty Prezentuje Państwu mieszkanie 1-pokojowe (Kozłówek) o powierzchnia 20.10 mkw + komórka lokatorska 5.40 mkw. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022 r...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Spółdzielców

420 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
20 m2
1980
15521171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20414168 15521171 Na sprzedaż apartament na Krakowskim Kazimierzu tuż przy Placu Nowym- GRUPA KRAKOWIAK Cena: 1 888 000 zł Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy Placu Nowym - idealna lokalizacja...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 888 000 PLN (30 951 zł/m2)

4
-
61 m2
1920
15520095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20380788 15520095 Na sprzedaż apartament na Krakowskim Kazimierzu tuż przy Placu Nowym- GRUPA KRAKOWIAK Cena: 999,000 zł Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy Placu Nowym - idealna lokalizacja n...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (31 219 zł/m2)

1
-
32 m2
1923
15693323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24062309 15693323 33 m² z widokiem na zieleń tuż przy Plantach Stare Miasto Ogromny potencjał!Opis:Szukasz dużej przestrzeni do własnej aranżacji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Prezentuję na sprzedaż czteropokojowe ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 133 000 PLN (16 038 zł/m2)

5
-
133 m2
1914