• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 889

15897530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005742 15897530 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (54 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15897524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005737 15897524 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 23,15 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 686 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15897527 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005739 15897527 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,84 m2 w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15897521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005736 15897521 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 068 PLN (51 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15897506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005615 15897506 Budynek:Biurowiec jest znakomicie zlokalizowany przy ulicy Wołoskiej. Położenie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawia, że jadąc zarówno z centrum miasta, jak i z południowych dzielnic Warszawy, trafisz tu bez problemu i nie utkniesz w korku, pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

81 662 PLN (72 zł/m2)

11
-
1136 m2
2012
15897501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005300 15897501 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 PLN (40 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15897498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005299 15897498 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30,31 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 PLN (39 zł/m2)

1
-
30 m2
2008
15897500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005315 15897500 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 726 PLN (85 zł/m2)

7
-
173 m2
1999
15897492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005312 15897492 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 7...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 955 PLN (85 zł/m2)

12
-
623 m2
1999
15897485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005309 15897485 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 PLN (70 zł/m2)

1
-
18 m2
1992
15897491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005303 15897491 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 168 PLN (75 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15897484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005301 15897484 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,22 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 PLN (39 zł/m2)

1
-
17 m2
2008