• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 890

15897484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005301 15897484 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,22 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 PLN (39 zł/m2)

1
-
17 m2
2008
15897495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005298 15897495 Warszawa - lokal handlowo-usługowy o pow.32,54 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 108 PLN (253 zł/m2)

1
-
32 m2
2018
15885849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL NAROŻNY 385 m² - RONDO WIATRACZNA 27742954 15885849 Nieprzeoczalny narożny lokal usługowy przy ruchliwej Grochowskiej - darmowa reklama 247 dzięki 6 ogromnym witrynom!POWIERZCHNIA (385 m²):PARTER 235 m² (3,3 m wys., gres, nowe okna)PIWNICA 150 m² (2,6 m, sucha, zapleczemagazyn)Układ: otwarta sala + bi...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
385 m2
-
15897494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005314 15897494 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 73...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 000 PLN (85 zł/m2)

12
-
400 m2
1999
15897497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005313 15897497 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: kata...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 943 PLN (85 zł/m2)

5
-
187 m2
1999
15897488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005310 15897488 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,50 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Ni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (102 zł/m2)

2
-
33 m2
1960
15897487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005302 15897487 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.17 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (60 zł/m2)

1
-
17 m2
1955
15897490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005311 15897490 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Proper...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 PLN (103 zł/m2)

1
-
25 m2
1960
15897499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005307 15897499 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 4 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1992
15897496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005306 15897496 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15897493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005305 15897493 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19,5 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicy ul. Madalińskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 443 PLN (76 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15897489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005304 15897489 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008