• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 890

15897486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005317 15897486 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 PLN (57 zł/m2)

1
-
18 m2
1999
15897503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005316 15897503 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 456 PLN (72 zł/m2)

1
-
48 m2
1999
15897502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005308 15897502 Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 310 PLN (70 zł/m2)

1
-
33 m2
1992
15896888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27991203 15896888 Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem w samym centrum Warszawy? Ta wyjątkowa oferta wynajmu przy ulicy Chmielnej to idealna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców, którzy pragną stworzyć unikalną przestrzeń biznesową w tętniącym życiem Śr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

356 497 PLN (224 zł/m2)

11
-
1591 m2
1985
15853780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27060507 15853780 Biuro na parterze w nowoczesnym biurowcu. Idealne na obsługę klienta. Powierzchnia wykończona, po pełnym fit-oucie, umeblowana!Bardzo funkcjonalny podział: Reprezentacyjna recepcja z poczekalnią dla klientówPrzestronny open space dla 8 osób Oddzielon...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 840 PLN (68 zł/m2)

11
-
116 m2
2008
15799692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26196557 15799692 Nowoczesne biuro idealne dla agencji reklamowej marketingu internetowegoOferujemy samodzielny moduł biurowy w budynku klasy A, doskonały dla firmy z branży kreatywnej lub marketingu online. Przestrzeń zaprojektowana została z myślą o komforcie pracy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 599 PLN (69 zł/m2)

11
-
95 m2
2008
15767198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25518446 15767198 Powierzchnia biurowa w samym Centrum Stolicy. Metro ŚwiętokrzyskaBiuro dla zespołu nawet 30-osobowego.Powierzchnia mieszana:jest open spacegabinetysala konferencyjnaserwer, schowekoddzielna kuchniatoaleta damska dla niepełnosprawnychtoaleta męska z p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 936 PLN (77 zł/m2)

11
-
260 m2
2004
15767006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25517043 15767006 Do wynajęcia całe piętro kameralnego budynku biurowego.Podzielone jest na szereg gabinetów, 2 salki konferencyjne, kuchnię , 2 magazynki, serwerownię i pom. socjalneWysokość ok 2,71mDodatkowo możliwość wynajmu kilku miejsc parkingowychPowierzchnia ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
460 m2
2002
15878172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27590171 15878172 Samodzielny moduł biurowy 41 m2, położony na parterze budynku biurowego.Dwa przechodnie pokoje.Kuchnia biurowa i toalety położone na powierzchniach wspólnych - dla kilku najemców na piętrze.Czynsz najmu 4000 zł + VAT obejmuje całość opłat wraz z kos...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 649 PLN (89 zł/m2)

11
-
41 m2
2015
15878051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587905 15878051 Budynek:Biurowiec jest znakomicie zlokalizowany przy ulicy Wołoskiej. Położenie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawia, że jadąc zarówno z centrum miasta, jak i z południowych dzielnic Warszawy, trafisz tu bez problemu i nie utkniesz w korku, pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 241 PLN (72 zł/m2)

11
-
685 m2
2012
15878049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587904 15878049 Biuro gotowe do wejścia, możliwość dostosowania po niewielkich zmianach.Budynek:Biurowiec jest znakomicie zlokalizowany przy ulicy Wołoskiej. Położenie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawia, że jadąc zarówno z centrum miasta, jak i z południowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 743 PLN (72 zł/m2)

11
-
219 m2
2012
15852034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27024779 15852034 Do wynajęcia całe, ostatnie piętro kameralnego budynku biurowego.Powierzchnia podzielona jest na funkcjonalne gabinety, 2 sale konferencyjne, kuchnię, 2 magazynki, serwerownię oraz pomieszczenie socjalne.Dużym atutem jest przestronny taras o powierzc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 PLN (60 zł/m2)

11
-
310 m2
2002