• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15471488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19309405 15471488 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grenadierów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 58 m z loggią okolice ul. Bron...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 552 zł/m2)

2
-
58 m2
2009
15435046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18471624 15435046 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sudolskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe rejon ul. Sudolskiej Powstańców...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (15 155 zł/m2)

5
-
58 m2
1980
15407991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17867252 15407991 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Czerwone Maki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,5 m z balkonem i garażem ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15355837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16691285 15355837 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kruszwickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 57 m z balkonem okolice ul. K...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
-
57 m2
1981
15893754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27918977 15893754 SŁONECZNE NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. MASARSKIEJ TUŻ OBOK GALERII KAZIMIERZ, GRZEGÓRZKI. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkani...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15885375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27727457 15885375 KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY WYSOKI STANDARD DO WEJŚCIA DUŻY BALKONMIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SINGLA LUB JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEMNa sprzedaż mieszkanie umeblowane w wyso...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

445 000 PLN (18 674 zł/m2)

1
1
23.83 m2
2014
15830733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26678233 15830733 Róg Prądnickiej i Zdrowej - jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią, piwnicą oraz parkingiem dla mieszkańców. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możl...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

569 000 PLN (13 878 zł/m2)

2
-
41 m2
1966
15893771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27920504 15893771 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku w Bieńczycach w pobliżu Centrum Handlowego Wanda. W świetnie skomunikowanej...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
-
45 m2
1965
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017