• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15893753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918975 15893753 OKAZJA INWESTYCYJNA! NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 ŁAZIENKAMI, 2 OGRÓDKAMI I 2 KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI, BLISKO CENTRUM MIASTA W NOWOCZESNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RON...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
-
73 m2
2015
15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15815479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26606029 15815479 Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2 piętrz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
2010
15817896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864033 15817896 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15830268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26666422 15830268 KOMFORTOWE MIESZKANIE 34 POKOJOWE DLA RODZINY LUB PARY 2 ŁAZIENKI DUŻY TARAS PARKING I KOMÓRKA. UL. WIZJONERÓW, BRONOWICE MAŁE. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15870243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27424077 15870243 Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 440 zł/m2)

4
-
91 m2
1991
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15411482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17936216 15411482 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe na Żabińcu!Mieszkanie składa się z 2-óch oddzielnych pokoi (metraże około 20m i 11m), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras (około 7m). Mieszkanie jest zadbane, można wprowadzi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2007
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15886048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746459 15886048 Mieszkanie w sercu Krakowa przy ul. Mogilskiej - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Krakowa - idealnego zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! LOKALIZA...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

2
-
55 m2
1937