• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15847102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902111 15847102 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,54 m² (37,32 m² wraz z...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

570 000 PLN (16 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15847103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902112 15847103 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42 m² (37,19 m² wraz ...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

565 000 PLN (16 143 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15694031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24076361 15694031 2 POKOJE 36 M² 1 PIĘTRO JASNE WNĘTRZE GALERIA KRAKOWSKA DWORZEC GŁÓWNY KRÓTKI NAJEM KOMÓRKA LOKATORSKA KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, osób ...

Kraków (Grzegórzki), Rakowicka

669 000 PLN (19 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1905
15887115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777296 15887115 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Kr...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777298 15887116 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części ...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27789736 15887642 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15887661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790120 15887661 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15709151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24350121 15709151 Czyżyny - przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73 m 2 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. 73 m 2 położone w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303 przy p arku im. Gen. Stanisława Skalskiego . Przedmiotem ...

Kraków (Czyżyny), os. Dywizjonu 303

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

4
1
72 m2
1980
15848133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26933784 15848133 Kawalerka 30,49 m² z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, Czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m² , położone na 1. piętrze budynku z 2010 roku...

Kraków (Czyżyny), os. Akademickie

580 000 PLN (19 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2010
15857092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113628 15857092 Duże 3 pokoje 79,8 m² balkon komórka garaż Wierzyńskiego Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m² z balkonem , położone na parterze w budynku z 2007 roku przy ul. ...

Kraków (Krowodrza), Wierzyńskiego

940 000 PLN (11 899 zł/m2)

3
1
79 m2
2007
15850828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27009108 15850828 3 pokoje 47 m² balkon 1 piętro os. Wysokie Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach, na os. Wysokim . Lokal znajduje się na 1 piętrze ocieploneg...

Kraków (Bieńczyce), os. Wysokie

2 500 PLN (53 zł/m2)

3
1
47 m2
1980