• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce), os. Kalinowe

595 000 PLN (12 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice), Stańczyka

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
1
85 m2
2010
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014
15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954
15797104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26136869 15797104 Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, natomiast ciepła woda dostarczana jest...

Kraków (Nowa Huta), os. Krakowiaków

524 800 PLN (12 205 zł/m2)

3
1
43 m2
1970
15890728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883634 15890728 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica i podwórze oraz przytulna klatka schodowa. Mieszkanie o łącznej powierzchni 98,81 m2 obecnie podzielone je...

Kraków (Stare Miasto), Mikołaja Zyblikiewicza

1 850 000 PLN (18 878 zł/m2)

4
1
98 m2
1920
15803520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26298415 15803520 Kraków, Mistrzejowice - 2 pokoje 53 m² Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m², położone na drugim piętrze 7-piętrowego budynku z 1993 roku (technologia wielkiej płyty po termomodernizacji...

Kraków (Mistrzejowice), os. Bohaterów Września

638 000 PLN (12 038 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15839617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26756254 15839617 Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,01 m² , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym z 201...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

959 000 PLN (17 125 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15806045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26321642 15806045 Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1978 ro...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

728 000 PLN (13 236 zł/m2)

3
1
55 m2
1978