• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 373

15862404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225742 15862404 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji – w pobliżu Politechniki Śląskiej. Parametry mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 59,25 m² Powierzchnia całkowita (po podłodze):...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
1960
15831146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26687364 15831146 Do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Pokoju. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku z windą składa się z 2 sypialni, dużego salonu z balkonem, kuchni z oknem, łazienki i WC. Całość jest...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 PLN (39 zł/m2)

3
1
51 m2
1980
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15831093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26686036 15831093 Do wynajęcia duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul Kochanowskiego.Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku z windą składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki WC oraz widnej niezależnej kuchni. Cało...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 780 PLN (24 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15829208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26676796 15829208 Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m² Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: pokój kuchnia łazienka z WC przedpokój Lokal stanowi odrębną własność. Niskie koszty utrzymania. Dobra loka...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

217 000 PLN (6 984 zł/m2)

1
1
31.07 m2
1945
15779204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25768783 15779204 Super mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuchennym oraz wydzielonej części sypia...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 620 PLN (39 zł/m2)

2
-
42 m2
2010
15772462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25611168 15772462 Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Knurowie przy ul. Jana III Sobieskiego.Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, w budynku z miejskim ogrzewaniem, co gwarantuje wygodę i niższe koszty eksploatacji.Szczegóły mieszkania:2 pokojeK...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

1 500 PLN (38 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15881096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623770 15881096 Do wynajęcia rewelacyjna kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku składa się z salonu, półotwartej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależna piwnica. Całość umeblowana i wypo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (44 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27621560 15881042 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja – kilka minut pieszo do CH Forum, Centrum Przesiadkowego, sklepów, szkół, przedszkola i p...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

420 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
-
62.4 m2
1970
15827505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589176 15827505 Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42,17 m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuc...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (9 248 zł/m2)

2
-
42.17 m2
2010